דרוש מידע דיאטה שלא מורעבים בה?

ד' תודה!

משתמש צעיר
דייאטת הלחמניות.
אוכלים כל 3 שעות לחמניה עם כמות מסויימת של חלבון, כמובן שיש כללים מה בדיוק וכמה...
הרעיון שלה שלא אוכלים כשרעבים וכשהגוף שבע הוא לוקח הרבה פחות קלוריות מהאוכל.
שמעתי על הרבה שירדו מאד יפה מהדייאטה הזאת והיא מאד מוצלחת למי שלא אוהב להיות רעב...
בהצלחה!

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לדעתי, לפני כל דיאטה צריך לשנות פאזה במח
אם הראש נמצא בלחץ של דיאטה-היא נידונה לכישלון
אם הראש נמצא בהבנה שהדיאטה זה למטרת שמירה על תזונה/בריאות הגוף, המח יותר משתף פעולה
מנסיון

יהודיתו

משתמש מקצוען
רוצה לתת עוד פרטים?
ראית תוצאות?
כן ברור
עשיתי אותה 3-4 חודשים
הורדתי 12 קילו
ובכללי זה ממש סוחף יש קבוצות בצאט שמשתפים ארוחות וכזה
דיאטה ממש כיפית
אני אישית מאוד נהננתי!!
הייתי לי מדריכה תותחית
אם את מעוניינת אתן לך את המספר שלה

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה