דרוש מידע דחוף !! תינוקות שלא אוכלת ועלולה להתייבש!!!

Tamar.S

משתמש רשום
שלום,
התינוקת שלי בת 11 חודשים,
מאז שהתחלתי לתת לה מטרנה בחודשים האחרונים היא כל הזמן מנוזלת, עם אף סתום, מלאה ליחה ומשתעלת.
ניסיתי לעבור לסימילאק צמחי לפני כשבוע אך המצב רק מחמיר..
היא לא רוצה לאכול, לפעמים מקיאה לי בלילות וכבר הייתי איתה כמה פעמים במיון כי חששתי שתתייבש.
הייתי אצל רופא אף אוזן גרון שאיבחן שקד שלישי מוגדל, ותלה את הדברים בזה.אמר שעד גיל שנתיים אי אפשר לטפל ואמר לשים מי מלח אבל לא עזר.
לעומת רופא אחר בבית חולים שאמר שזה ממש לא קשור..
בנתיים אני לא יוצאת מהלופ הזה!!
אולי גם הצמחי - סויה לא טובים לה
אשמח אם יש לכם איזו עצה / נסיון בתחום
והכוונה למי אפשר לפנות ? אם יש רופא מומחה - אולי אלרגיה ? אני בקופת חולים כללית.
וגם איזו תחלופה יש למטרנה אם לא צמחי ?
היא לא מסכימה לאכול שום דבר אחר - מוצקים טחונים וכו' כי בקושי יכולה לאכול עם אף מלא נזלת.
אשמח לעזרה דחופה
תודה

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אמר שעד גיל שנתיים אי אפשר לטפל
זכור לי שמישהי כתבה פעם שהבן שלה עבר ניתוח פוליפים בגיל 1.5, כדאי לבדוק באמת. כי אם אפשר בגיל קטן יותר, מאמינה שתראי שיפור במהירות (וסתם ככה כדאי לנתח בגיל כמה שיותר קטן כדי שהילד יתרגל לנשום דרך האף).

Tamar.S

משתמש רשום
זכור לי שמישהי כתבה פעם שהבן שלה עבר ניתוח פוליפים בגיל 1.5, כדאי לבדוק באמת. כי אם אפשר בגיל קטן יותר, מאמינה שתראי שיפור במהירות (וסתם ככה כדאי לנתח בגיל כמה שיותר קטן כדי שהילד יתרגל לנשום דרך האף).
אולי אם המקרה שלו היה חמור אז ניתחו אותו
אתמול בבית חולים שהייתי אמר שלא רואה שום בעיה..

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אם לא שקד הייתי מנסה להוריד חלבי לגמרי לגמרי לשבועיים (מניסיון עם ילדים חלק עם אלרגיה וחלק עם שקד שלישי ונזלת)
ואם עדיין אין שיפור אז לאלרגיולוג.

Tamar.S

משתמש רשום
אם לא שקד הייתי מנסה להוריד חלבי לגמרי לגמרי לשבועיים (מניסיון עם ילדים חלק עם אלרגיה וחלק עם שקד שלישי ונזלת)
ואם עדיין אין שיפור אז לאלרגיולוג.
ומה מביאים במקום ?
צמחי לא אוהבת וגם לא מוצקים

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
ומה מביאים במקום ?
צמחי לא אוהבת וגם לא מוצקים
לילד אחד הבאתי נתורמגין (קונים בבית מרקחת)
אבל 11 חודשים זה גיל גדול, אפשר להביא לבנים ומעדנים מסויה, גרברים
לגבי אכילה עם נזלת זה באמת קשה
כדאי לשאוב עם פומפה לאף לפני אכילה ולהתמיד עם אינהלציות מי מלח אפילו שפחות נעים לילד אבל לטובתו

tbh

משתמש מקצוען
דבר ראשון הרבה מאלו שרגישים לחלבי, רגישים גם לסויה. היא צריכה משהו אנטיאלרגני. מטרנה או דייסה או אוכל, מה שתצליחי להכניס לה. כלומר דבר ראשון- תורידי אותה ממה שהיא אוכלת עכשיו (סליחה שאומרים לך את זה בשישי בצהריים...)
ודבר שני, עצה- שווה לך להכניס אותה לאשפוז.
תלכי שוב למיון. תגידי להם שהיא כמעט מיובשת, לא גומרת להקיא, תדאגי לזה שתקיא אצלם, תלחיצי אותם ותגידי שהיא אפטית וכו', כדי שיאשפזו אותה. עדיף לבוא בלילה כשיש פחות רופאים ואז אלו בתורנות מפחדים להחליט ורוצים לחכות לבוקר לפחות.
ברגע שהיא מאושפזת תקבלי את כל הבדיקות איפה שאת נמצאת. את יכולה לדרוש בדיקת אלרגולוג במקום. יש להם דיאטנית, רופא גסטרו, צילומים ואולטראסאונדים. במקום להתרוצץ מרופא לרופא תקבלי הכל במקום, ואם לא תקבלי הכל- לפחות יבדקו בינתיים שהיא מקבלת מספיק נוזלים באינפוזיה.

אופססס ;)

משתמש מקצוען
גם אצלנו הרגישות היתה לחלבי וסויה ביחד.
הוא קיבל נוטרמיגן שזה לא משהו... הילד הזה היום כמעט בן 9
היום כבר יש עוד תחליפים מצויינים. נאוקייט ועוד.
לא יודעת מה את יכולה לעשות ביום שישי. אולי באמת לדאוג לאשפוז- כמה שזה קשה ביום שישי.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אם את גרה בביתר אני מוכנה לתת לך חבילת נאוקייט לנסות
בשורות טובות

אמונלה

משתמש צעיר
יש למישהו מיותר למסירה בבית שמש?
הרופא עדיין לא אישר מרשם וצריכים דחוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה