מידע שימושי דחוף פרק תהילים ילדה בת 3 במצב קריטי

י"כ

משתמש מקצוען
די לסבל רבש"ע
מתפללים לבשורות טובות
נקודה למחשבה...
אנחנו בני אדם! ואנחנו מתרגלים מאד למצבים... בנוסף תמיד כשיש החמרה במצב של מישהו.. אז כשמגיע הטבה כולם נרגעים... ושוכחים שרק אתמול היינו לחוצים גם מהמצב הקודם.
לכן אני פונה בכל לשון של בקשה...
לעצמי ואל כל עם ישראל. אנא! בבקשה! אל תתרגלו ואל תרגעו כל עוד חנה שושנה בת אסתר לא חוזרת הבייתה בריאה ושלימה...
אני מקווה שזה לא מציק אבל זה הלב שלי שנשפך פה...
מגיע לה בריאות, מגיע לה לחייך. מגיע לה לחיות!!!
פרק תהילים אחד קטן חיזוק קטן אחד אפי' רק לכמה דק' וזה יחזיר אותה לבריאות איתנה בעז"ה בקרוב ממש
בנוגע למה שציינו כאן לגבי התפילות - ברוך שכוונת
שמעתי פעם שכתוב באחד הספרים הקדושים, שבמצב של צרה הרבה פעמים הסִטְרָא אַחְרָא נותן לאדם תחושה כביכול המצב משתפר בשביל שירגע ופחות התפלל, ואז ח"ו רח"ל מצליח, אינני מכיר את המשפחה של הילדה חנה שושנה בת אסתר אלא מהאשכול כאן, ומה שיפה ומחזק זה שבמשך זמן ממושך הציבור ערני וממשיך להתפלל, אולי חיזוק זה יהיה לרפואתה, רפואה שלימה בקרוב

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
בוקר טוב לכולם,
הרופאים אומרים שם כל הזמן שהם מרגישים את התפילות שלנו....
עכשיו מעבירים אותה לבדיקה חשובה מאד על המשך טיפולה... עצם התהליך מורכב ועדין, והביקה חשובה לכשעצמה.
אנא -תפילות- ---חנה שושנה בת אסתר לרפו"ש במהרה

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי ספר מותחל-לקחו בו ראשון ושבת(ועוד פעמיים שבת)
יש מי שיכול לעזור לסיים אותו?
תודה רבה ותזכו למצוות!

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קחו גם ראשון ממני, ואז יש בספר-
ראשון, שני שלישי ושבת
נשאר בו רביעי חמישי שישי
כולנו בשביל חני, לא באמת משנה על שם מי זה...

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
חסר בעוד ספר רביעי חמישי,
יש משהו שיכול?
תזכו למצוות ושבת שלום!

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מי שרואה אם יוכל להגיד לפחות פרק תהילים אחד
המצב ממש קשה!
חנה שושנה בת אסתר לרפואה שלמה בקרוב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה