דרוש מידע דחוף עזרה במציאת שקית חשובה!!!

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נשכחה לנו היום שקית חשובה מאוד בקו 1 בחזרה מהכותל,

אם הייתם מוצאים שקית איפה הייתם מפרסמים?
איפה עוד אפשר לחפש חוץ מקו אבדות וכו'...

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תחפשי אנשים שאת מכירה ומוכנים לפרסם בשבילך במיילים השכונתיים - יש לרמות, לבית וגן ולרמת אשכול, (זה מה שאני יודעת)
בעיתונים - מידע, תכלס.
ומה עם ללכת למרכז האבידות של אגד? תתקשרו למוקד ותשאלו איפה המוקד של קו 1 - בעיקרון נראה לי בתחנה מרכזית , אבל יש להם עוד מוקדים.

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תחפשי אנשים שאת מכירה ומוכנים לפרסם בשבילך במיילים השכונתיים - יש לרמות, לבית וגן ולרמת אשכול, (זה מה שאני יודעת)
בעיתונים - מידע, תכלס.
ומה עם ללכת למרכז האבידות של אגד? תתקשרו למוקד ותשאלו איפה המוקד של קו 1 - בעיקרון נראה לי בתחנה מרכזית , אבל יש להם עוד מוקדים.
קודם האבידות מגיעות לחדר במסוף אגד ליד ביטוח לאומי, הייתי שם, כמות האבידות (וסוג האבידות...)בלתי נתפסת.
ורק אחרי זה הדברים מועברים לבנין התחנה המרכזית. שם העינינים יגעים...יושבת אשה אחת מבוגרת שאמורה לטפל בכל האבידות. יש מספר שעות מצומצם ביותר לקבלת קהל. צריך לפתוח פניה לאבידה...פרוצדורה...בקיצור, צריך תפילות כדי לקבל את האבידה בחזרה.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
פירסמתי בעיתון "תכלס" ירושלמים אשמח שתעדכנו אותי אם ראיתם את זה.
ובאיזה עוד עיתונים אפשר לפרסם?
--------
הלכתי למסוף- השקית לא שם
הלכתי למרכזית אמרו לי להגיע בימים ראשון, שלישי, וחמישי בין השעות 08:00-12:00 עין לא הצלחתי להגיע אליהם בזמן הזה...

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בלוח "המודיע" יש מדור אבדות.
שם גם מופיע : הגמ"ח המרכזי להשבת אבידה. אבד לך משהו? מצאת משהו? תתקשרו בהקדם 1599 500003

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בלוח "המודיע" יש מדור אבדות.
שם גם מופיע : הגמ"ח המרכזי להשבת אבידה. אבד לך משהו? מצאת משהו? תתקשרו בהקדם 1599 500003
בקו להשבת אבידה פרסמתי בשתים...

ציפי78

משתמש צעיר
שימי לב שהשובע התפרסמה כאן הודעה/מודעה על שקית שנמצאה בקו 1 בחזור מהכותל _כרגע איני מוצאת אותה

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שימי לב שהשובע התפרסמה כאן הודעה/מודעה על שקית שנמצאה בקו 1 בחזור מהכותל _כרגע איני מוצאת אותה
עכשיו הבנתי שאת כנראה מתכוונת למודעה שהתפרסמה פה-
אשמח אם תגידי לי אם את מתכוונת לזה-
אם כן אז זה אני פירסמתי

שחרית

משתמש פעיל
קצת עבודה, אבל לפעמים הכי יעיל.
לתלות פתק השבת אבידה בכל אחת מתחנות הקו.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה