בקשה דחוף! מעוניינת לשאול או לקנות בזול אמבטיה לעגלה בייבי ג'וגר סיטי מיני

adin

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לי עגלת תאומים בייבי ג'וגר סיטי מיני מגמ"ח לתקופה של כמה חודשים ואני צריכה אמבטיה אחת + מתאמים רק לתינוק- בן 3 וחצי חודשים, מעדיפה לשאול ולא לקנות כי העגלה לא שלי אבל אם למישהו יש בזול מעונינת לשמוע.
תודה מראש!

צפור לילה

משתמש מקצוען
יש לנו אמבטיה של עגלת יחיד, אני לא יודעת אם זה מתאים, (נראה לי שאין בכלל אמטיה שמתאימה לתאומים)
בכל אופן אם את רוצה,ננסה לתאם.

adin

משתמש פעיל
D I G I T A L
ראיתי בחנות "עגליס" שהם כותבים על הסיטי מיני תאומים:
ניתן לחבר אמבטיות "קומפקט" לתקופה הראשונה של התינוקות.
האמבטיה כוללת: מזרן, כיסוי רגליים ומתאמים.
אולי זה רק אמבטיות מסוג מסוים?(קומפקט)
אני בירושלים, שכחתי לציין

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש גמ"ח לזה 0548468046
בבני ברק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה