קורונה דחוף-יש כאן מישהו שהיה במלון לחייבי בידוד (לא חולים מאומתים)

איש הכותל

משתמש פעיל
הבת שלי כבת שנתיים נחשפה לחולה מאומת וצריכה בידוד למרות שהחולה היה עם כפפות ומסכה. ואנחנו גרים ביחידת דיור עם עוד ילד ומשרד הבריאות לא מסכים לעשות בידוד אלא רק עם הורה אחד אז רוצים לשלוח את אחד מההורים והילדה למלונית. השאלה מה עושים שם והאם כל היום סגורים בחדר ואיזה מלונית מומלצת. תודה מראש.

מקומית

משתמש מקצוען
איך משרד הבריאות יודע מי צריך להכנס לבידוד?
כוונתי למי שיש לו פלאפון כשר

שושנית100

משתמש מקצוען
לפי מה שרשמו בפורום בכל מיני מקומות
אז זה סיוט, במיוחד בירושלים
והבידוד הוא בתוך החדר אסור לצאת :(
(שמא ידבקו ממבודדים אחרים)
תבדקו היטב

עטו בידו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
האם לא עדיף לשכור יחידת דיור קטנה למשך שבועיים ולהיות שם בבידוד?
ככה יכולים להביא מה שצריכים ומניחים על יד הדלת

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
הבת שלי כבת שנתיים נחשפה לחולה מאומת וצריכה בידוד
עשתה ניתוח כפתורים ואחד מהצוות היה חולה
צריכה בידוד למרות שהחולה היה עם כפפות ומסכה
:rolleyes:
ממליץ לכם לגשת לרופא שאתם מכירים וסומכים עליו (והוא עליכם), ולבקש את חוות דעתו Off the Record...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי שאחד ההורים יעזוב את הבית עם הילד השני שאינו מחויב בידוד והשני ישאר בבית עם המחויב בידוד.
באמת נראה לי לא פשוט בחדר במלון בלי תעסוקה ובלי לצאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה