עזרה דחוף- חלק חילוף למעבד מזון בראון

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
היחלשות השקל מייקרת לנו הכל.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
הזמנתי לאחרונה מאלי-אקספרס ב-83 (אחרי קופונים). הגיע בדיוק כמו המקורי. תוך חודש.
צפה בקובץ המצורף 1572158
תודה רבה! אני מחפשת את זה המון זמן ובארץ זה לא קיים.
הזמנתי את זה עכשיו מאלי אקספרס.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי מעבד מזון בראון הדגם עם ה2 חלקים הישן נראה לי 3002
יש לי את כל החלקים למסירה חוץ מהקערות בסיס.
פרטים באישי.

נערך לאחרונה ב:

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מעבד מזון בראון הדגם עם ה2 חלקים הישן נראה לי 3002
יש לי את כל החלקים למסירה חוץ מהקערות בסיס.
אשמח מאד מאד לקבל את המעמד לדיסקיות והמכסה העליון
מהיכן את?
לי יש למסירה דיסקיות חדשות מהאריזה 3 הסוגים (לא ציפס)

איזה מאמי

משתמש פעיל
הזמנתי מאמזון מחזיק דסקיות ב19$ אתמול. עכשיו שכנה אמרה לי שיש לה את החלק למסור לי.
אם א"א לבטל את ההזמנה, מישהי מעוניינת לקנות ממני את המחזיק דסקיות?

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
הזמנתי מאמזון מחזיק דסקיות ב19$ אתמול. עכשיו שכנה אמרה לי שיש לה את החלק למסור לי.
באמזון אפשר לבטל כל עוד שזה לא נשלח.
אם הזמנת רק אתמול, כנראה שתוכלי עוד לבטל.

חוצניקית

משתמש פעיל
תוך כמה זמן מגיע?
יש לי מחזיק דסקיות (בירושלים) וגם אני מחפשת מכסה...
אני רוצה!! איפה בירושלים? יש אפשרות להעביר לבני ברק?

שירונת

משתמש מקצוען
קערה עולה בארץ 220 שח יותר חצי מחיר של חדש. (האמת עכשיו בדקתי המחירים האמירו ביותר מכשיר חדש לפני שנתיים זה עלה באזור 380 עכשיו באזור 500)
השאלה אם יש כמה שצריכות חלקי חילוף ונקנה חדש וכל אחת תקנה את החלק היחסי שהיא צריכה למשל מנוע 150 קערה 110 מכסה 60 דוחף 40 כל סכין 30 מתקן לסכינים 60 סכין חיתוך מסתובבת 50 אם יש מסחטה אז עוד 80 מערבל לישה 30 סתם זרקתי מחירים
אבל הרעיון שמכשיר אחד חלק לכמה יוצא יותר שווה. בהערכה שחלקי הפלסטיק אמורים לעלות יותר מהחזקים יותר.
השאלה כמה מוכנים להצטרף ואם לא יהיה הרבה אז המחיר יעלה לכל חלק או שיצטרכו לקנות עוד חלקים להגיע לסך השלם.
מובן הרעיון?
ניסיתי לעשות את זה בעבר, ובסוף ירדתי מהרעיון.
קניתי קערה לבד במרכז החשמל, עלה 150 אאל"ט (לפני שנתיים)
הבעיה שכולם צריכים את אותם חלקים ולכן יהיה לך קשה לכסות את העלות.
כשניסיתי למכור חלקים רצו רק קערה, מכסה, מתקן לסכינים ואולי דוחף.
לכל השאר לא היה ביקוש בכלל ולכן קשה לכסות את העלות. (ודאי לא אם עולה היום 500 ש"ח)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה