עזרה דחוווווף!!! ננעל לי הג'ימייל!

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
ננעל לי הגי'מייל. אני חושש שמישהו החליף לי את הסיסמה...
מישהו יודע איך אפשר לפרוץ את המייל? - אפשרי גם בתשלום.
צר לי לאכזב אבל לי קרה מקרה כזה לפני חודשיים בערך - - - והג'ימייל שקע בתהום הנשייה,
ונאלצתי לפתוח תיבה חדשה ולהתחיל מהתחלה :(

אליכסנדר

משתמש פעיל
ננעל לי הגי'מייל. אני חושש שמישהו החליף לי את הסיסמה...
מישהו יודע איך אפשר לפרוץ את המייל? - אפשרי גם בתשלום.
האם היה לך יותר מ 15 גיג'ה במייל דהיינו שלמת להם כל חודש 8 ש''ח
א''כ אתה יכול ליצור קשר איתם והם פותחים לך שוב כמובן אם זיהו
אם לא הם לא מתייחסים אליך חינם מקבלים ג''כ ערך של חינם
לכן אני משלם להם כל חודש 8 ש''ח שאם יקרה משהו שירצו לעזור לי

אליכסנדר

משתמש פעיל
אני משלמת כל חודש 40+ ש''ח יש לי מאה ג'יגה, ולכן מה?
גוגל זה לא מישהו שאתה יכול ליצור איתו קשר.
קודם כל 40 ש''ח זה 1000 גיגה ולא מאה
והנה האתר ליצירת קשר

חד משמעית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אצלי אז הוא כתב לי שהיות ששכחתי את הסיסמה , הוא לא הסכים לקבל גיבוי ממיל אחר וכו'
ניסיתי את כל מה ששייך, בסופו של ענין - גוגל לא הכיר בי כבעלים של המייל!!!
אז אולי אני יכולה ליצוא איתם קשר ולהוכיח שאני הבעלים כדי שיפתחו לי??

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מה זאת אומרת למייל?? עבור החיבור לאינטרנט אני משלמת לא? מה זו חבילה בתשלום עבור המייל?
15 ג'יגה זה חבילה חינמית, אם אתם משלמים להגדלת הנפח של המייל, זה בעצם חבילת שירותים שבין השאר גם הגדלת נפח ותמיכה אישית.

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה זאת אומרת למייל?? עבור החיבור לאינטרנט אני משלמת לא? מה זו חבילה בתשלום עבור המייל?
על החיבור לאינטרנט אין תשלום לגוגל, חבילה בתשלום עבור המייל נותנת נפח גדול לתיבת הג'ימייל ושירות לקוחות.

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
עבור חיבור לאינטרנט, את משלמת לספק תקשורת.
יש אפשרות לשלם לגוגל, לרכוש שטח אחסון ועוד כמה פיצ'רים, ואז את הופכת לקוחה VIP של גוגל

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
15 ג'יגה זה חבילה חינמית, אם אתם משלמים להגדלת הנפח של המייל, זה בעצם חבילת שירותים שבין השאר גם הגדלת נפח ותמיכה אישית.
חבילה בתשלום עבור המייל נותנת נפח גדול לתיבת הג'ימייל ושירות לקוחות.
אוקיי אז חבל אבל לא הוספתי נפח למייל ולכן כנראה זה לא יעזור לי....

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
יש אפשרות לשלם לגוגל, לרכוש שטח אחסון ועוד כמה פיצ'רים, ואז את הופכת לקוחה VIP של גוגל
אני לא VIP וא''כ הם ימשיכו כנראה לא להכיר בי,
אבל אני רואה ששווה להגדיל אפי' במעט את הנפח כדי לקבל שירות במקרה של תקלה.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני לא VIP וא''כ הם ימשיכו כנראה לא להכיר בי,
אבל אני רואה ששווה להגדיל אפי' במעט את הנפח כדי לקבל שירות במקרה של תקלה.
נכון, אבל מי שמוסיף כתובת מייל לשיחזור חשבון + 2 מספרי טלפון לשיחזור חשבון (שאחד מהם מקבל SMS - אפשר סים טוקמן), הסיכוי שהוא יתקע בחוץ הוא 0%.

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
נכון, אבל מי שמוסיף כתובת מייל לשיחזור חשבון + 2 מספרי טלפון לשיחזור חשבון (שאחד מהם מקבל SMS - אפשר סים טוקמן), הסיכוי שהוא יתקע בחוץ הוא 0%.
לי הייתה כתובת לשחזור, והם ניסו לשחזר לי , אבל היות והייתי בלחץ נוראי רתמתי לעזרתי הרבה עוזרים מפה, וניסו לשחזר לי את המייל מרחוק, וגוגל ראה שהרבה מנסים להיכנס למייל שלי, וחסם אותו לצמיתות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה