דרוש מידע דו"ח בעירית ירושלים.

סופר חיובי

משתמש מקצוען
לפחות תדע להבא איך לנסוע -
יש שם קו הפרדה רצוף שבו אסור להכנס ימינה,
כ 200 מטר לפני הפניה, הקו הופך למקווקו, הוה אומר שאפשר להכנס ימינה ללא סיכון של דוח.
כן אבל היה שם עבודות ככה שלא ראו את הכניסה מרחוק....
אני שמעתי על המון שקיבלו שם ..
כנראה הם יודעים איפה להשים מצלמות ולעשות כסף...

bnoya

משתמש מקצוען
מוזר, אני נוסעת שם כל יום מאז שהתקינו את המצלמות בערך (וגם לפני) ומעולם לא קיבלתי שם דוח
מאוד ברור שם איפה המצלמה האחרונה ואיפה אפשר לפנות ימינה בצורה מסודרת
הבעיה היחידה שם זה הנהגים הערבים שנוסעים במשאיות שם במהירות הזויה ולפעמים בלתי אפשרי כמעט להשתלב בנתיב

סופר חיובי

משתמש מקצוען
מוזר, אני נוסעת שם כל יום מאז שהתקינו את המצלמות בערך (וגם לפני) ומעולם לא קיבלתי שם דוח
מאוד ברור שם איפה המצלמה האחרונה ואיפה אפשר לפנות ימינה בצורה מסודרת
הבעיה היחידה שם זה הנהגים הערבים שנוסעים במשאיות שם במהירות הזויה ולפעמים בלתי אפשרי כמעט להשתלב בנתיב
היה על זה כתבה ביתד לא סתם....
אין לי מושג כבר המון זמן לא נסעתי שם
אבל היה תקופה שהיציאה ממש לא הייתה ברורה היא הייתה די פתאומית!
מקווה שלא קיבלת כי את הדו"ח שלחו לי אחרי חצי שנה....
מקווה שלא תופתעו כמוני פתאום:sneaky: חס וחלילה
@הבריסקער הנודד מצלמת רחפן ? או שאני הרחפן?

נערך לאחרונה ב:

291

משתמש פעיל
הא שמה יש מזה מצלמות רחפן..... אין דברים כאלה!!!
שמעתח ממישהו שיודע דבר או שניים בעיריית ירושלים שכל יום העירייה מכניסה בין 900,000 ל 1,000,000 שקל ביום...

ממה? אם מדוחות זה הזוי . אם מבניה, ארנונה וכו' היא מרויחה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר.

צבי2

משתמש פעיל
עבר כבר כמעט שנה....
ולא קיבלנו מהם שום תגובה
אם כתוב אושר זה אומר שביטלו את הקנס?
איך בודקים?
צפה בקובץ המצורף 1388425
לפני שנתיים הגשתי בקשה לביטול דו"ח חניה, אחרי כמעט שנה קיבלתי הודעה שהדו"ח הועבר לבחינת התובע, חודשיים אח"כ קיבלתי הודעה שהדו"ח בוטל לפנים משורת הדין וכו'
כעיקרון כל עוד ולא ענו לך על הערעור לא צריך לשלם, גם אם דוחים את הערעור אפשר להגיש בקשה להישפט.
באופן עקרוני כששופט ראה שזלזלו במערער ולא ענו לו למשך תקופה ארוכה, סיכוי סביר שהוא יבטל את הדו"ח.

יחפ

משתמש חדש
היה לי אותו סיפור וביקשתי ערעור
שלחתי בקשה לראש העיר בטופס מקוון וטופל

תילתן

משתמש סופר מקצוען
בטוח?
זה לא עובד שיש אופציה להישפט רק אחרי 90 יום?
בגדול אתה צודק
בקטן:
בגלל שלנו יש עו''ד 'בלי כסף' הגשנו בקשה למשפט שבו השופט יתיר לנו להישפט...על עבירה שהוגש עליה ערער וכבר זמן האפשרות להישפט

התובע לא כזה טיפש..
רגע לפני הכניסה לשופט התובע פנה לעו''ד ואמר לו שבגלל 'כבוד השופט' ובגלל 'זמנו היקר של בית המשפט' הוא יגיש בקשה לביטול הדו''ח המקורי ושלום על ישראל..
הרוויח 2 ציפורים במכה אחת

שיר שיר שיר

משתמש רשום
שלום וברכה

אולי יש כאן מישהו שמכיר מישהו בעירייה ירושלים

שיוכל לסדר דוחות חניה וכו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה