דו"ח לכבוד היועמ"ש

מצב
הנושא נעול.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לכבוד היועצת המשפטית לממשלה גב' בהרב מיארה, שלום רב.

ראשית כל, ברצוני להוקיר ולהעריך את עמידתך האיתנה למען שלטון הדמוקרטיה בישראל. מול ממשלה נפשעת הרוצה להמיט אסון, את ניצבת כחומה בצורה ומאפשרת ליסודות הדמוקרטיים להמשיך להתקיים.

שנית, אני מבקש את עזרתך והתערבותך המיידית, בעקבות ארוע שקרה עמי, המפר את העקרונות הבסיסיים של מדינה דמוקרטית.

כמו כל אזרח מודאג, יצאתי אף אני למחות נגד נסיון ההפיכה של ממשלת נתניהו הקיצונית. אלא עקב החום הכבד, הקיצוני אף הוא, נמנע ממני להפגין בעמידה על הכביש. ובמקום שאעמוד בשמש החזקה ואלו הנחסמים ישבו להם במזגן, החלטתי לבוא ולמחות עם רכבי, ע"י שאחסום איתו את אחת המדרכות בירושלים. כך אוכל להשתתף ולממש את זכותי הלגיטימית לחסום, ובד בבד לשבת במזגן מצנן, ולא להתבשל בחום, אשר דבר זה מציק לי מאוד, במיוחד בימי תשעת הימים. (אגב, לתשומת ליבך, יש לפתוח בבדיקה לשחיתות, אם אלוקים לא הוציא חמה מנרתיקה דווקא בימים שמפגינים נגד הממשלה הדתית הזו)

לכן התנעתי את רכבי, נסעתי לעבר שכונת גאולה, ושם, באחת הסימטאות, עליתי על מדרכה, ומחיתי. תוך כדי מחאה, חשבתי לעצמי, במקום שאשב ברכב ואצעק "ד-מו-קרט-יה", כשהחלונות סגורים. אוכל להשאיר את הרכב לעמוד לבדו, ובינתיים לערוך קניות (מבצעי דבר האבד). את קולי ממילא לא שמעו העוברים והשבים. ואילו הדרך תהיה חסומה גם בלעדי. זהו רעיון מצוין.

אלא שלהפתעתי אחרי כמה דקות של שוטטות בחנויות חזרתי אל הרכב, והנה דו"ח חניה מוצמד על שמשת החלון. כמה עזות. איזו חוצפה, למנוע ממני את זכותי הדמוקרטית והלגיטימית לחסום מדרכה למען הדמוקרטיה. איזה בושה זה לקנוס את מי שמגן על זכויות המיעוט, מפני דורסנות הממשל.

אבקש ממך להתערב מיידית, ולהורות על ביטול הדו"ח ולהעמיד לדין את אותו פקח.

בתודה, ש. ג. ירושלים.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
תכל'ס... אחרי כל הצחוקים. יש משהו לעשות במקרה כזה? איך מונעים מ500 ש"ח לזלוג מכיסי?
(עמדתי בצורה שתופסת חלק נכבד מהמדרכה, אבל היה ממילא לפני עוד רכב שעמד, אבל זה לא אמור לשנות הרבה, בלי הטפות בבקשה), אה, וכתוב שהעבירה צולמה, אבל למעשה לא רואים בתמונה כלום.

ד. פריד

משתמש מקצוען
תכל'ס... אחרי כל הצחוקים. יש משהו לעשות במקרה כזה? איך מונעים מ500 ש"ח לזלוג מכיסי?
(עמדתי בצורה שתופסת חלק נכבד מהמדרכה, אבל היה ממילא לפני עוד רכב שעמד, אבל זה לא אמור לשנות הרבה, בלי הטפות בבקשה), אה, וכתוב שהעבירה צולמה, אבל למעשה לא רואים בתמונה כלום.
אתה סומך על רבה בר רב הונא (ב"מ ק"ז ע"ב) שלא קצץ את אילנותיו הסמוכים לנהר בגלל שאלה שלפניו ולאחריו לא קצצו?
שם זה בגלל שזה גורם שממילא כולם יעברו בצד השני. ולכן רק אם יש שתי מדרכות זה תירוץ טוב...

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תנסה להגיש ערעור. זה מה שאני יכולה לייעץ...
נ.ב. כשקראתי את הקטע, רציתי לכתוב שתגיש אותו לקהילת כתיבה- ויקבלו אותך, ואז ראיתי שאתה כבר שם. אז אני רק אומרת שהקטע בליגת על. נהניתי לקרוא אותו, והצטערתי בשבילך.

גם אני ראיתי עשרות רכבים במיר והסביבה על המדרכות, וחשבתי שמותר או שאין אכיפה,
ואח"כ התברר לי מחבר מהישיבה שכולם שם דואגים להוציא תו נכה!.
בהצלחה עם זה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה