פנאי דומי נפשי - ספוילרים

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

קרץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בטח הספר הבא יהיה על התקיפה האירנית ;)

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דחוף! מי יכולה להשאיל לחג או למכור את דומי נפשי? קניתי את בכל עת ואז גיליתי שפספסתי את דומי נפשי.

שפת הים

משתמש מקצוען
יש ספר שהיה מדובר בו על מה שהיה בין טובי לישראל כשהיו נשואים ועל הפרידה?

ריקי ק.

משתמש מקצוען
כן.
ב2 הספרים מוזכר.
בעיקר בדומי נפשי שישראל מספר לבסי לפני החתונה.

etidan

משתמש מקצוען
למרות שקראתי שנה שעברה את דומי נפשי
לפני שאני מתחילה את בכל עת ( עדיין לא הגיע תורי:)
קוראת שוב את דומי נפשי
מומלץ מאוד!!!
זה המשך ישיר ולמרות שחשבתי שאני זוכרת הכל, זה הכניס אותי שוב לאוירה ואני מרותקת
ועכשיו אני ממש מוכנה לקרוא את בכל עת
שאני מפחדת להתחיל אותו כי ככה הוא יגמר מהר:)))

Shagou

משתמש רשום
למרות שקראתי שנה שעברה את דומי נפשי
לפני שאני מתחילה את בכל עת ( עדיין לא הגיע תורי:)
קוראת שוב את דומי נפשי
מומלץ מאוד!!!
זה המשך ישיר ולמרות שחשבתי שאני זוכרת הכל, זה הכניס אותי שוב לאוירה ואני מרותקת
ועכשיו אני ממש מוכנה לקרוא את בכל עת
שאני מפחדת להתחיל אותו כי ככה הוא יגמר מהר:)))
מסכימה איתך לגמרי !!!
אני בכלל קוראת אתו כל השנה עד החדש ...
😄

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה