פנאי דומי נפשי - ספוילרים

שוקולד פרה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
עולה לי רעיון
אולי זה אח של בסי שעדיין נמצא בצרפת אם אני לא טועה
הרי מסיבה הגיעו גם מחו"ל לא?!

.C.G

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכון! באמת נשמע הגיוני
הם גם צעירים האחים האלה, בטח היו במסיבה.
מוישי וחוי אולי קראו להם?

מ. י.

משתמש מקצוען
החלק השלישי במאחורי הספר- מי זו דבורהל'ה? לדעתי באים לעדכן אותה שקרוב משפחה שלה נהרג במלחמה (ההרוג שבסי ואבא שלה מדברים עליו בחלק הראשון- כך שזה לא אברימי)

I L♥ve Israel

משתמש צעיר
לא נראה לי שהיא תכתוב על מישהו שהיה במסיבה...
ואש קודש כתבה משהו על התאבדות - אין כ"כ סיכוי. זה לא עובר הו"ל...

קרץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נראה לי שכדאי להפריד...
א. יש את מה שקרה בשמחת תורה, ששם נרצחו 1200 אנשים שלכל אחד מהם יש שם, ממש לא מאמינה שליבי קליין תמציא מישהו שנרצח שם, משום כיוון.
בטח ובטח שלא במסיבה.
ב. יש את המלחמה אחר כך, ששם הרבה יותר הגיוני לי שהיא תמציא חייל שנהרג, כי כל הזמן נהרגים חיילים, כמו שהיא המציאה פיגוע.
אני מסכימה אתך
יש בזה משהו לא מספיק מכבד כלפי משפחות הנרצחים.... כמו לכתוב ספור שואה מדומיין, אבל יותר גרוע כי זה קרה עכשיו
כנראה צריך לקרוא ואז נדע:unsure:
לא ממש כמו ספר שואה, כי בשואה נרצחו 6,000,000 ויש הרבה מאוד אנשים שממציאים דברים על ניצולי שואה.
שמחת תורה זה עדיין נראה לי איזשהו גבול שעוד לא עברו...

חיים פרוג

משתמש צעיר
נראה לי שכדאי להפריד...
א. יש את מה שקרה בשמחת תורה, ששם נרצחו 1200 אנשים שלכל אחד מהם יש שם, ממש לא מאמינה שליבי קליין תמציא מישהו שנרצח שם, משום כיוון.
בטח ובטח שלא במסיבה.
ב. יש את המלחמה אחר כך, ששם הרבה יותר הגיוני לי שהיא תמציא חייל שנהרג, כי כל הזמן נהרגים חיילים, כמו שהיא המציאה פיגוע.

לא ממש כמו ספר שואה, כי בשואה נרצחו 6,000,000 ויש הרבה מאוד אנשים שממציאים דברים על ניצולי שואה.
שמחת תורה זה עדיין נראה לי איזשהו גבול שעוד לא עברו...
לא התכוונתי להשוות בין האירועים....
אבל את דווקא מחזקת את הטענה שאי אפשר להרוג סתם אנשים ממוצאים במלחמה הזו. גם כל חייל שנהרג יש סביבו מעגלים של מכרים ומשפחה... אולי זה פשוט מישהו בלי שם מדוייק כמו בן של/הנכד של וכד'
או שבסוף יגלו שהוא חי כמו שקרה באחד הספרים עם איתן (אם אני לא טועה בשם)

קרץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא התכוונתי להשוות בין האירועים....
אבל את דווקא מחזקת את הטענה שאי אפשר להרוג סתם אנשים ממוצאים במלחמה הזו. גם כל חייל שנהרג יש סביבו מעגלים של מכרים ומשפחה... אולי זה פשוט מישהו בלי שם מדוייק כמו בן של/הנכד של וכד'
או שבסוף יגלו שהוא חי כמו שקרה באחד הספרים עם איתן (אם אני לא טועה בשם)
צודקת,
אבל מה שאמרתי זה שאם כבר ברור לנו שמישהו נהרג במלחמה, אז זה קרה במהלך החצי שנה האחרונה ולא בשמחת תורה עצמו.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היא לא תקח שם אמיתי של חיל ותמציא עליו סיפור....

את יודעת מה יעשו לה אם היא תעשה את זה?
ברור!!!
התכוונתי לזה שהיא לא יכולה להמציא שהוא נרצח במלחמה!!!
לעשות סתם סיפור על חייל שנרצח, זה עוד יכול לעבור איכשהו, אבל לא לחרטט על חייל שנרצח במלחמה הנוכחית.

tamar:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ברור!!!
התכוונתי לזה שהיא לא יכולה להמציא שהוא נרצח במלחמה!!!
לעשות סתם סיפור על חייל שנרצח, זה עוד יכול לעבור איכשהו, אבל לא לחרטט על חייל שנרצח במלחמה הנוכחית.
קראתי את הספר
אבריימי חי וקיים
ואכן היא המציאה מפקד שנהרג

tamar:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האמת שעלה לי רעיון קצת נועז,
יש סיכוי שפשוט זה אבריימי זה שבטעות (!) הרג חייל שלנו, ולכן גם בסי כל כך מזדעזעת מהשורה: "ע"י מחבלים בני עוולה"
?
זה בדיוק מה שקרה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה