פנאי דומי נפשי - ספוילרים

קרץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מיכלי וחיים מרדכי גרים באותו בניין?
על פרטיות שמעתם?

חוץ מזה שזה לא מסתדר, כי יש כמה קטעים בשמים וארץ שהערשי מחכה למיכלי מתחת הבניין של ההורים שלה כדי לחזור ביחד הביתה, או דברים כאלה.
זכור לי משהו שהערשי ומיכלי גרו אחרי החתונה איפה שחיים מרדכי היה גר לפני החתונה, יש סיכוי?

Sara Rivka

משתמש מקצוען
מיכלי וחיים מרדכי גרים באותו בניין?
על פרטיות שמעתם?

חוץ מזה שזה לא מסתדר, כי יש כמה קטעים בשמים וארץ שהערשי מחכה למיכלי מתחת הבניין של ההורים שלה כדי לחזור ביחד הביתה, או דברים כאלה.
זכור לי משהו שהערשי ומיכלי גרו אחרי החתונה איפה שחיים מרדכי היה גר לפני החתונה, יש סיכוי?
איפה כתוב שמיכלי גרה בשמגר 12?

קרץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש קטע בדומי נפשי שבסי מזמינה משהו לשמגר 12. אולי עם המצלמות, או משהו כזה
ובפשטות, אם הם גרים דלת מול דלת אמור להיות שזה גם אותו בניין. (או שבירושלים זה עובד אחרת מבעיר שלי?)

נערך לאחרונה ב:

קרץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אגב, אמרו כאן הרבה שחסידים היא כותבת אמין וליטאים קצת פחות וכו'
רק לי היה מוזר שכל הדמויות החסידיות כולל כולם חייבות ללמוד בכולל שלוש סדרים ביום? עד שזה מגיע למצב שכשהחבורתא של מוישי מסתבך עם השיפוצים הוא אומר שצריך שאלת רב עם מותר לו לעבוד בין הסדרים כדי טיפה להוריד את החנק?

בכללי יש הרבה פעמים שיש קצת פער בין איך שהיא מדברת על לימוד לאיך שזה במציאות, אבל את זה אפשר להאשים בעובדה שהיא בת...

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
רק לי היה מוזר שכל הדמויות החסידיות כולל כולם חייבות ללמוד בכולל שלוש סדרים ביום? עד שזה מגיע למצב שכשהחבורתא של מוישי מסתבך עם השיפוצים הוא אומר שצריך שאלת רב עם מותר לו לעבוד בין הסדרים כדי טיפה להוריד את החנק?

בכללי יש הרבה פעמים שיש קצת פער בין איך שהיא מדברת על לימוד לאיך שזה במציאות, אבל את זה אפשר להאשים בעובדה שהיא בת...
דוקא לי הרגיש בדיוק הפוך
מי לומד שם 3 סדרים חוץ מלייבי ויואל?
דוקא כמעט לא מוזכר אברכים שיושבים ולומדים
יש שם המון גברים שטסים המון וכו'

מירי ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

דווקא לי לא הכי הרגיש שהיא כותבת הכי אמין על חסידים
טוב אבל יש המון סגנונות של חסידיים
בדיוק לאחרונה קראתי את הספרים הראשונים שלה של גם כי אלך ולא היה נראה לי שם הכי נכון הפרטים שם
כל הזמן שואלים את הרב, אין הווי של חסידות בסיפורים,
ואו שהאברך יום שלם בכולל לדוג' יהושוע פישמן וכ'ו
או שהוא עובד לגמרי לדוג' ישראל, שניידר בנצי וכו'

קומקום חשמלי

משתמש פעיל
לכל המעירות
שימו לב שליבי לא חסידה ולא ליטאית אלא חבדניקית
וכמו בכל עניין
יש דברים שלא יודעים מה מקובל אז מבררים
ויש דברים שברור מאליהם שזה כך אז אפילו לא בודקים
ולכן נוצר סוג של כילאים
שימו לב שבחב"ד הכל מדויק להפליא לא שאני מכירה את הקהל הזה לעומק אבל שמתי לב שיש שם ירידה לפרטים שאין בקהלים אחרים שהיא כותבת עליהם

חיים פרוג

משתמש פעיל
לא זוכרת בדיוק, נראה לי נטע או גיטי אשתו של יותם
אני לא מצויה כמוכן בנבכי הספרים;)
רק זה ממש זכור לי חזק

קומקום חשמלי

משתמש פעיל
לא זוכרת בדיוק, נראה לי נטע או גיטי אשתו של יותם
אני לא מצויה כמוכן בנבכי הספרים;)
רק זה ממש זכור לי חזק
לי זכור קטע אחד של פאה עם בית חולים
כשהניה ליוותה את אמא שלה כשגיטי נפצעה (היא לבשה אז פאה וחלוק)
לא שזה נורמלי (בכ"ז יולדת שבוע אחרי לידה) אבל לא כמו להגיע ללדת עם פאה

מירי ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש קטע בספר האחרון של הסדרה של גם כי אלך זה היה ב- אך טוב וחסד
כשנטע חוטפת דלקת ריאות והיא הולכת לבית חולים אז כתוב שם שהיא שמה פיאה כתוב שם משוה כמו
גם בכזה מצב לא יוצאת מהבית בלי פאה

רצוני לעשות רצונך

משתמש מקצוען
יש קטע בספר האחרון של הסדרה של גם כי אלך זה היה ב- אך טוב וחסד
כשנטע חוטפת דלקת ריאות והיא הולכת לבית חולים אז כתוב שם שהיא שמה פיאה כתוב שם משוה כמו
נכון
זה חב"דניקיות...

קומקום חשמלי

משתמש פעיל
אני חושבת שהיא לא הייתה אז בעניין של להתאשפז
כמו שאישה תלך לרופא עם פאה
אולי היום מקובל יותר ללכת עם מטפחת לכל מקום
אבל מדובר אז לפני 10 שנים שאז נשים היו יוצאות מהבית רק עם פאה
(חוץ מללדת;))

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה