דו"ח דוח רמזור אדום

כוכבה ה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מישהו שמע על אפשרות של להוציא מכתב אישור מארגון הצלה שהיית בדרך לאירוע כלשהו???
או רעיון יותר טוב???

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם זה לא נכון, איני מאמינה שארגוני ההצלה יתנו יד לדבר הזה.
סתם ככה, על סך כמה הדו"ח?

כוכבה ה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שיטה ידועה ולא כ"כ מצליחה לפי מה ששמעתי
יש עוד רעינות?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם אם תביא אישור שהיית בדרך לאירוע חירום, עדיין לרכב שלך כנראה שאין אישור שהוא רכב חירום ומותר לו לעבור באדום בעת חירום, ואני מניח שגם אין לך רישיון אמבולנס, כך שאם אני הייתי זה שמקבל את הערעור הייתי זורק אותך מכל המדרגות ולא משנה אם אתה דובר אמת או לא..

כוכבה ה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
טוב אני לא יתווכח כי אני לא מתמצא כ"כ
אבל בכל אופן מומלץ קודם להגיש ערעור ואח"כ רק בקשה להישפט, לא?
אז איך מנסחים ערעור בצורה הכי מועילה

חצקלוביץ

משתמש צעיר
טוב אני לא יתווכח כי אני לא מתמצא כ"כ
אבל בכל אופן מומלץ קודם להגיש ערעור ואח"כ רק בקשה להישפט, לא?
אז איך מנסחים ערעור בצורה הכי מועילה
אני לא חושב שיש מה להגיש ערעור זה סוג שחבל על הזמן ואם תפספס את התשובה תפספס את ההזדמנות להגיש בקשה להישפט בכל מקרה גם בבקשה לערעור וגם בבקש להישפט אל תודה בשום שלב שביצעת את העבירה גם לא כדי להתנצל

ביז'ו

משתמש פעיל
אתה יכול להגיש בקשה להישפט ותוך שנה הם צריכים להגיש את כתב האישום לבית משפט אם עובר שנה ולא הגישו הדוח מתבטל ובירושלים יש הרבה סיכוים שזה מה שיהיה
ולהבא תנהג זהיר
שיטה ידועה ולא כ"כ מצליחה לפי מה ששמעתי
יש עוד רעינות?
מנסיון אישי עובד
ולשלוח את הבקשה בדואר רשום ולא באתר

ביז'ו

משתמש פעיל
לי עבד ברמזור אדום
וגם על מהירות
בירושלים
גם ספר תורה שבהיכל צריך מזל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה