גננות - שגיאות הבנה אצל ילדים

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ומי יודע מה זה "שלום על לחם"?
המפית של החלות כמובן!
מפי הבכור שלי לפני אי אלו שנים

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
דופקים בדלת, הילדים פותחים:

הדופק/ת: "אמא בבית?"
הילדים: אין לנו אמא... יש לנו מאמע!

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אפכא מסתברא;1038630:
קראתי שלוש פעמים עד שנפל הגרוש... מילא שהיא מבלבלת את האתון בעיתון, אבל את בלעם בבלק??:):)

כאן זה כבר שגיאות הבנה אצל ההורים :D:D:D

מחילה,איפכא :(

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חיוך;1039956:
דופקים בדלת, הילדים פותחים:

הדופק/ת: "אמא בבית?"
הילדים: אין לנו אמא... יש לנו מאמע!
את מזכירה לי חברה של אחותי שאמרה לנו אין טאטי ומאמי יש לנו טאטא ומאמא [ירושלמים]

shiran a

משתמש רשום
הבן שלי בן 6, ברכת המזון "כל היום חונן ומלבן וזרעו לברכה..." (חונן ומלווה במקור)

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
תראו כמה החֶברֶה כאן מעורֶה עם הילדים, אשרינו!!!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ביתי בת שנתים וחצי: אמא, תביא לי איגלוק (במקום איגלו)

מירי 92

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הילדה במעון:
מירי, תעשי לי 'קרוקס' בשיער

(קוקס כמובן..)

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דבורי צלמת;1040722:
"אני מאמי אני מאמי" (אני מאמין)
טעות של הרבה:
ואף על פי שיתמהמהח
בית לחמה [בית החלמה]

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יום אחד שומעת אחותי אחות אחרת אומרת לעצמה "לדי ספיד סטיק "ושוב ושוב, (lady speed stick)
יש אצלנו חברת הסעות בשם "ארגון המובילים" אחד האחים שלי שאל (אחרי לידת הבכור שלי כשהתוודע לכל מיני משחקי תינוקות) "מה זה, ארגון המוביילים?"

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רותי12;1040725:
ביתי בת שנתים וחצי: אמא, תביא לי איגלוק (במקום איגלו)

אותי זה כן הצחיק... :(

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אף אחד עוד לא נפגש ב'רחלי מיינו'?

(גילוי נאות: רחל אימנו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה