גני "קן ציפור" באלעד עובדים מחר?

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
סיפור עצוב:(
אכן השביתה ממשיכה מחר ואכן כמו היום עשרות גננות ישבתו מחר ויחד איתן מאות ילדות מאנ"ש, וכמובן הורים שנאלצים להעדר מהעבודה לצורך כך.
זה פשוט הזוי שגננות פונות להנהלה ע"מ לעמוד על הזכויות הבסיסיות המגיעות להן והתשובה שהן מקבלות זה מכתב פיטורין. אם זה לא היה עצוב זה היה כמעט מצחיק....
מסתבר שהנהלת הגן קשוחה יותר ממה שחשבו.
לנו נשאר רק לקוות ולהתפלל שהגננות אכן יקבלו את המגיע להן בצדק וביושר.

פעמונים1

משתמש צעיר
ש-ע-ר-ו-ר-י-ה!!!
הבנתי שהשביתה תמשך עד להודעה החדשה.
מעניין כמה זמן ייקח להנהלה להתקפל\להתפקח ואכן לתת לגננות את הכסף והזכויות שמגיעה להן בצדק.

עדין

משתמש רשום
קיבלנו 2 הודעות סותרות:

1. שהשביתה ממשיכה
2. ע"פ פסק בי"ד השביתה הופסקה, וכל ההודעות האחרות בטלות.

מה האמת?

מאפינס

משתמש פעיל
הרגע קיבלנו הודעה נוספת שאין לימודים
אני התקשרתי לגננת של הבת שלי והיא אמרה שהגננות הרגילות לא באות מחר.

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
אכן גם דיברתי עם הגננת של ביתי ומסתבר שהם השיגו כמה בחורות שיבואו להעסיק את הבנות - אני את בנותיי לא אשלח מחר משתי סיבות. א. כי אני לא מעוניינת בקיטנה ע"י שמרטפיות שאין לי מושג מי הן.
ב. כי אני מבינה מאוד את צד הגננות וכאות הזדהות לא אשלח עד תום השביתה מבחינתם.

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
דברתי עכשיו עם הגננת של ביתי ומסתבר שהשביתה נמשכת ואין מחר גן.
לפי מה שהבנתי גם השמרטפיות שהיו היום לא יהיו מחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה