עזרה גנבתי---- אפשר עזרה להסתתר אצלכם מהשוטרים?

מצב
הנושא נעול.

HAR NOF

משתמש צעיר
לא הבנתי אנשים כאילו שאלו "איך אני יוצא מהבידוד כשאני חיובי?!"
זה שהממשלה הטילה סגר עוד לא אומר שכל אחד שמפר את הסגר כבר "גנב" ולא בהכרח שהוא מדביק את כל האזור
זה שהם נתנו אפשרות לצאת רק עד קילומטר מהבית עוד לא אומר שאם יוצאים 2 ק"מ אז זה שיצא הוא "רודף"
זה שהם קבעו שרק העובדים החיוניים יכולים להשתמש בתחבורה הציבורית עדיין לא אומר שמי שלא עובד חיוני והשתמש הוא "אנרכיסט"
סה"כ אנשים רוצים לנסוע לכל מיני מקומות "תוך שמירה על כל כללי הזהירות הנדרשים" ובאמת לא רואים בזה בעיה הם נשמרים בדיוק כמו כולם וזה שהטילו סגר לא אומר שבהפרת הסגר הם מפיצים את הנגיף
"לא צריך ללכת ראש בקיר"

יהלומי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה שהממשלה הטילה סגר עוד לא אומר שכל אחד שמפר את הסגר כבר "גנב" ולא בהכרח שהוא מדביק את כל האזור
זה שהם נתנו אפשרות לצאת רק עד קילומטר מהבית עוד לא אומר שאם יוצאים 2 ק"מ אז זה שיצא הוא "רודף"
זה שהם קבעו שרק העובדים החיוניים יכולים להשתמש בתחבורה הציבורית עדיין לא אומר שמי שלא עובד חיוני והשתמש הוא "אנרכיסט"
סה"כ אנשים רוצים לנסוע לכל מיני מקומות "תוך שמירה על כל כללי הזהירות הנדרשים" ובאמת לא רואים בזה בעיה הם נשמרים בדיוק כמו כולם וזה שהטילו סגר לא אומר שבהפרת הסגר הם מפיצים את הנגיף
"לא צריך ללכת ראש בקיר"
לגמרי
מרגיש שאנשים קצת התבלבלו כביכול הוראות המדינה הן השמירה הוודאית שלנו
כאילו אם בן אדם הלך 500 אז הוא ברור שהוא לא הדביק אף אחד והוא בסדר גמור
אבל מ-501 אז הוא כבר רוצח ואנרכיסט וכל הגינויים הנ"ל???
כי אתמול כמה נכבדים עם עניבות החליטו על הנחיה זו או אחרת?!

מטריה

משתמש מקצוען
לא נכנסת לעצם העניין של מותר לנסוע, אסור לנסוע... מדידת מרחקים וכו',
אני רק לא מבינה איך מבקשים תירוצים להגיד לשוטר כשיש רכב מלא בילדים.
איך אתם משקרים ככה במצח נחושה כשאוזני ילדיכם כרויות?!
זה נראה לי הכי מסוכן!!
אח"כ אין מה להתפלא אם מתפתחת אנרכיה (ולאו דווקא בקורונה), אם החינוך (הלא ישיר ואולי אפילו הישיר?) זה לסלף את האמת עפ"י סטנדרטים שאנחנו קובעים...
ואדרבה, מי שבטוח בצדקת דרכו, צריך להגיד את האמת ולשאת בתוצאות.
כמדומני שסיפורי הצדיקים מלאים בדוגמאות של זהירות מכל סרך שקר... אבל פתאום זו לא הוראה למעשה...
וגם שמסירות נפש לא נרכשת בחינם.. (בעצם, אולי רק אחרים צריכים לשלם על ה'מסירות נפש' שלי?!)

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנשים מוזרים יש כאן.
האם כל אלה הצועקים שאנחנו באנרכיה הם לא ניסו או נסעו פעם אחת בזמן הסגר מעל 1000 מטר מהבית או לא יצאו לחג לירושלים או לבני ברק או לכל עיר אחרת בדרכים שעוקפים מחסומים וכו'

תפסיקו לחנך את האחרים כל איש באמונתו יחיה
כמובן הבריאות לפני הכל ויש את ונשמרתם אבל להשתולל בהפגנות מילולית במה אתם שונים מהשוטרים שהשתוללו השבוע...

זה אולי ישמע מוזר
אבל התורה מגיני ומצלי
ושישו ושמחו בשמחת התורה.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנשים מוזרים יש כאן.
האם כל אלה הצועקים שאנחנו באנרכיה הם לא ניסו או נסעו פעם אחת בזמן הסגר מעל 1000 מטר מהבית או לא יצאו לחג לירושלים או לבני ברק או לכל עיר אחרת בדרכים שעוקפים מחסומים וכו'

כמובן הבריאות לפני הכל ויש את ונשמרתם אבל להשתולל בהפגנות מילולית במה אתם שונים מהשוטרים שהשתוללו השבוע...

זה אולי ישמע מוזר
אבל התורה מגיני ומצלי
ושישו ושמחו בשמחת התורה.

לא, לא נסעתי בדרכים עוקפות להוריי, למרות שהשתוקקתי לבקר אצל הוריי שכבר שנה שלימה לא הייתי אצלם, שנה!!!
וגם לא "ניצלתי" את האפשרות של 1000 מטר מהבית, אפילו לא 500 מ'
התורה מגינה ומצילה על מי שמקיים אותה "ונשמרתם מאוד"... לא אני אמרתי.

נ.ב. משום מה, חשבתי לעצמי שאם הייתי ממגזר שלא שומר, אחרי שהייתי קוראת את האשכולות כאן וכל העליהום שיש על מי שלא שומר, הייתי רצה לחבוש מסיכה ולשמור על ההנחיות.
זה ממש מביש, עד כדי כך.

sheen

משתמש מקצוען
אנשים מוזרים יש כאן.
פחחחחח
ברור שלא
יש כאן אשכול שלם של אנשים שלא אירחו ולא התארחו.

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בדיחה כמעט מוצחלת
ס"ה אנשים צריכים לנסוע למקום העבודה או לצורך אחר
(היכן בדיוק אפשר לבלות?)
ואינם רוצים להיתקל
בעבריין עם מדים (-יש המון כאלו)

זכותם המלאה ומומלץ ביותר לא להיתקל בהם

גם אני לא

משתמש מקצוען
בדיחה כמעט מוצחלת
ס"ה אנשים צריכים לנסוע למקום העבודה או לצורך אחר
(היכן בדיוק אפשר לבלות?)
ואינם רוצים להיתקל
בעבריין עם מדים (-יש המון כאלו)

זכותם המלאה ומומלץ ביותר לא להיתקל בהם
ברור
לעבודה בחול המועד עם רכב מפוצץ ילדים
תפסיק לעבוד על עצמך!

גם אני לא

משתמש מקצוען
אנשים מוזרים יש כאן.

זה אולי ישמע מוזר
אבל התורה מגיני ומצלי
ושישו ושמחו בשמחת התורה.
לא. לא נסענו
אולי יש כאן מוזרים אבל מנגד יש הרבה רוצחים

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נערך לאחרונה ב:

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
"לא צריך ללכת ראש בקיר"
יצאת - מהבידוד - כשאתה - חיובי - ועוד יש לך תרוצים???????

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אנשים מוזרים יש כאן.

זה אולי ישמע מוזר
אבל התורה מגיני ומצלי
ושישו ושמחו בשמחת התורה.
כל שורה בהודעה שואבת את השראתה מעולם מושגים אחר,
ערבב והגש כבקשתך.
כשנוח לי, אני פלורליסט.
שלא נוח לי, אני נזכר שבעצם אני חרדי.
כמה נחמד.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אנשים מוזרים יש כאן.
לא.
פשוט לא נסעו, לא עקפו, לא התחכמו ולא שיקרו על שוטרים.
ישבו בבית ושמרו על עצמם ועל כל קבוצות הסיכון.
עשו מה שרבותיהם הורו להם וגם נזהרו מדין ונשמרתם וערבות הדדית.
אז מוטב שתמצאו אמצעי אחר למרק איתו את המצפון.

hellen

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ח"ו לא גנבתי בעצם אולי כן, את דעתכם;)

אבל מה הייתם אומרים על כזה אשכול...
היה נמחק והייתי מושעה למשך כמה שבועות אם לא לעולם....

אז מה ההבדל בין זה לאשכולות איך לברוח מהמשטרה...
איפה יש אכיפה...
איפה יש מחסומים...
איך לבטל דוחות....

כל אחד יעשה מה שרבותיו מורים לו.
אבל נראה לי שזה קצת מוגזם להיעזר בפרוג כדי לעבור על החוק.

חג שמח
האמת שגם לי זה הציק העניין הזה,
ופעם אחת כשהערתי למישהוא והוא סיפר איזה סיבה יש לו,
לא הייתי רוצה להתחלף איתו...
לכן אני מסנגרת פה שאלו שרוצים להעזר זה אנשים שצריכים בשביל סיבות קריטייות לעבור על כללי האכיפה,

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה