דרוש מידע גן חיות התנכי ליום ראשון הקרוב, פתוח? אני לא מצליחה להזמין כרטיס.... איך אפשר? האם אפשר לקנות כרטיס במקום?

A052

משתמש סופר מקצוען
כתוב לכם בדף הבית שהם סגורים.

אני אני

משתמש פעיל
אני צריכה להגיע לגן חיות לשם פגישה
ומה שכתוב באתר זה:

בהתאם להנחיות פיקוד העורף, גן החיות פתוח למבקרים, במחיר מיוחד, בהזמנה מראש בלבד.
מנויי הגן מתבקשים גם הם לתאם את הביקור דרך האתר. הביקור לתושבים שפונו מבתיהם*, ללא עלות.
בתקווה לימים טובים ושקטים.

מבוגר 54 ש"ח
ילד/סטודנט/א.ותיק/כוחות ביטחון 43 ש"ח
בעל מוגבלות 30 ש"ח

*אביבים, אבשלום, אדמית, אוהד, אופקים, אור הנר, איבים, ארז, אשקלון,באר גנים, בארי, בית שקמה, בני נצרים, בצת, ברור חיל, ברכיה, ברעם, בת הדר, גבים,גברעם, גיאה, דובב, דורות, דישון, דפנה, דקל, זיקים, זמרת, זרעית, חולית, חלץ,חניתה, יבול, יד מרדכי, יכיני, יערה, יפתח, יראון, ישע, יתד, כוכב מיכאל, כיסופים,כפר גלעדי, כפר יובל, כפר מימון, כפר סילבר, כפר עזה, כרם שלום, כרמיה, לימן,מבטחים, מבקיעים, מגן, מטולה, מלכיה, מנרה, מעין ברוך, מעלה יוסף\ מפלסים, מצובה,מרגליות, משען, משגב עם, מתת, נווה, נחל עוז, נטועה, ניצן, ניצנים, ניר יצחק, נירישראל, ניר עוז, ניר עם, נירים, נתיב העשרה, נתיבות, סופה, סעד, עבדון, עין הבשור,עין השלושה, עלומים, עמי עוז, ערב אל ערמאשה, פרי גן, צוחר, קרית שמונה, ראשהנקרה, רג'ר, רעים, שאר ישוב, שדה ניצן, שדי אברהם, שדרות, שובה, שומרה, שוקדה,שלומי, שלומית, שניר, תושיה, תלמי יוסף, תלמי אליהו, תלמי יפה, תקומה

במטרה לאפשר חווית ביקור איכותית, מלאי הכרטיסים לגן החיות בכל יום מוגבל! להבטחת ביקורכם- שריינו כרטיסים מראש באתר - לחצו כאן
.

אני אני

משתמש פעיל
יש עוד מקום לפגישות סוג גן חיות התנכי וכד'? או מושב יפה סביבות ירושלים?

A052

משתמש סופר מקצוען
זה ההודעה שכתובה בדף הבית כרגע
צילום מסך 2023-11-04 210818.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה