מנגנון לשעון עם אורך ציר מרכזי יותר מ12.5 מ"מ

בת שבע ר.

משתמש חדש
שלום לכולם!
אני מחפשת בדחיפות איפה אפשר לקנות או להזמין מנגנון לשעון עם אורך ציר מרכזי יותר מ12.5 מ"מ
הכנתי בחוג יחד עם הילדים, שעון על עץ עגול עם חור באמצע, הדבקנו עליו מפיונים וכו', וכמובן קניתי כבר מנגנונים לשעונים
אבל אני מגיעה להכניס את זה - והעץ מדי גבוה, ואי אפשר לחבר את המנגנון לשעון

ניסיתי לחפש פתרון והבנתי שצריך שהגובה של הציר המרכזי יהיה יותר גבוה, (במנגנון) אבל אני לא מוצאת בחנויות, (אני גרה בטבריה)

אם יש מישהי שיודעת איך אפשר להשיג את זה בחנויות בכל הארץ,(מקסימום אשלח עם משלוחן)
או שמות של אתרים/ חנויות אונליין, שיכול להיות שיש להם פירוט על המוצרים, ושלא יופיע לי רק תמונה של מנגנון, שאני לא יודעת מה האורך של הציר המרכזי
וכן מי שיודע על מקומות עם משלוח מהיר

מאוד דחוף לי למחר, מקסימום לעוד שבוע

אשמח לכל מידע בנושא

תודה רבה מראש

צ

משתמש פעיל
אני שייפתי את החור של השעון מהצד האחורי עד שהגובה התאים.

צ

משתמש פעיל
סכין מטבח רגילה :devilish:
אולי נכון יותר לאמר שקילפתי שכבה.(דחפתי את השפיץ של הסכין לתוך החור, סובבתי וכך השתייף לו הפתח מבפנים כלפי חוץ.)

בת שבע ר.

משתמש חדש
וואהו.....................אין מילים, כל כך עזרת לי
פשוט רעיון גאוני
הצלת אותי.....................

• תודה
Reactions: צ

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
איפה קונים מנגנון של שעון? ואיפה מספרים?
תודה

בת שבע ר.

משתמש חדש
מספרים עשיתי לבד
מנגנון לשעון, אפשר לקנות בחנויות לחומרי יצירה
אני קניתי בזול שופ, וזול סטוק,
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה