קורונה גן בנים ללא לימוד א'-ב'

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חייבים לעשות משהו, אני כבר לא יכולה להמשיך ככה!!!

אצלי, התינוק התחיל (משפחתון) ובן ה5 התחיל (גן עם אותיות)
כל השאר בבית. אמא עובדת ואבא מנסה ללמוד...

זה כבר ניהיה חתיכת שגעון.

מה עושים?

elibeli

משתמש מקצוען
ומה עם בנים בני 3?
נשארו קרחים מכאן ומכאן...
בן ה-3.5 שלי מסכן כבר לגמרי. לא מבין למה אח שלו בן ה-5 הולך והוא לא(גן שפתי).
ואם כבר, מה עם כיתות א-ג בחידרים? הדבר המצחיק הזה שגנים ישמרו על ההנחיות(בתקווה) אבל הם?
אם זה מה שגדו"י אמרו מי אני בכלל שיפתח את הפה... רק פורקת תסכול.

אביודה

משתמש מקצוען
נשארו קרחים מכאן ומכאן...
בן ה-3.5 שלי מסכן כבר לגמרי. לא מבין למה אח שלו בן ה-5 הולך והוא לא(גן שפתי).
ואם כבר, מה עם כיתות א-ג בחידרים? הדבר המצחיק הזה שגנים ישמרו על ההנחיות(בתקווה) אבל הם?
אם זה מה שגדו"י אמרו מי אני בכלל שיפתח את הפה... רק פורקת תסכול.
זה באמת נראה שנפלו בין הכסאות. חשבתי שרק אצלנו זה ככה

elibeli

משתמש מקצוען
אז היום קיבלנו הודעה שמתחילים ביום חמישי!!! (היו אמורים להתחיל מחר אבל לא הספיקו להיערך)
כל הגנים. בנים גיל 3 ובנות במתכונת של חצי שבוע, חצי שבוע לסרוגין (זה אומר קבוצה א' מחמישי עד שלישי וקבוצה ב' מרביעי עד שלישי).

פרידא

משתמש מקצוען
איזה מוזר....
אני עם 10 ילדים בבית! רק הבחור התחיל!
איך זה יכול להיות?
אין אפילו צפי שיתחילו....

עובדת לפרנסתי

משתמש פעיל
אז היום קיבלנו הודעה שמתחילים ביום חמישי!!! (היו אמורים להתחיל מחר אבל לא הספיקו להיערך)
כל הגנים. בנים גיל 3 ובנות במתכונת של חצי שבוע, חצי שבוע לסרוגין (זה אומר קבוצה א' מחמישי עד שלישי וקבוצה ב' מרביעי עד שלישי).
מאיפה את??
יש כאן מישהי בבני ברק שיודעת שמתחילים??
גנים פרטים?
ומה אתן עושות עדיין משלמות כל הזמן??
)בעיקרון מותר לגן פרטי לפתוח לפי פקוד העורף.אז אם הגננת מחליטה לא לפתוח למה שאשלם לה .??אני בבית בגלל זה ואף אחד לא משלם לי...:(

elibeli

משתמש מקצוען
מאיפה את??
יש כאן מישהי בבני ברק שיודעת שמתחילים??
גנים פרטים?
ומה אתן עושות עדיין משלמות כל הזמן??
)בעיקרון מותר לגן פרטי לפתוח לפי פקוד העורף.אז אם הגננת מחליטה לא לפתוח למה שאשלם לה .??אני בבית בגלל זה ואף אחד לא משלם לי...:(
באיחור...
אני מהצפון.
אבל דיברתי עם גיסתי מבית שמש והיא אמרה שהגן התחיל היום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה