דרוש מידע גמ"ח פלאפונים לחו"ל

miri1000

משתמש רשום
יש למישהו מושג על מקום להשכרת פלאפונים לחו״ל? (עדיף בירושלים)

ה. מפרוג

משתמש פעיל
אפשר טלפון שלהם ?
025801188
0527514000
אני הוצאתי אצלם גם סים, וקיבלתי שירות חבל על הזמן,
ביקשתי עם סינון בעיקרון אבל היה קישורים של טיולים שלא נפתחו לי אז הם היו זמינים כל הזמן ופתחו לי כל מה שהייתי צריכה,
מומלץ מאוד

רפרפת

משתמש פעיל
025801188
0527514000
אני הוצאתי אצלם גם סים, וקיבלתי שירות חבל על הזמן,
ביקשתי עם סינון בעיקרון אבל היה קישורים של טיולים שלא נפתחו לי אז הם היו זמינים כל הזמן ופתחו לי כל מה שהייתי צריכה,
מומלץ מאוד
מה המחיר ליום?
כבר סגרתי עם מישהו, אבל מעניין אותי אם יותר זול ממה שעלה לי. (250 ל5 ימים)

אני סגרתי איתם: https://cellularisrael.co.il/
בינתיים נראה שירות טוב, מקוה שגם בחו"ל יעבוד טוב בעז"ה.
זה בירושלים @miri1000

ה. מפרוג

משתמש פעיל
מה המחיר ליום?
כבר סגרתי עם מישהו, אבל מעניין אותי אם יותר זול ממה שעלה לי. (250 ל5 ימים)

אני סגרתי איתם: https://cellularisrael.co.il/
בינתיים נראה שירות טוב, מקוה שגם בחו"ל יעבוד טוב בעז"ה.
זה בירושלים @miri1000
עלה לי 450 ש"ח כולל סים ללא הגבלת שיחות ואינטרנט

ה. מפרוג

משתמש פעיל
ואיזה סינון יש על זה ?
היה סינון נראה לי של קרלין משהו כזה, בהתחלה ממש היה סגור לי הכל אפילו דפדפן, ביקשתי לפתוח קצת , כי לא הצלחתי להסתדר,
אבל בעיקרון אני כן רציתי משהו שמור, לא מעוניינת להעביר את הנופש שלי בגלישה בסתם אתרים

שרי :)

משתמש פעיל
היה סינון נראה לי של קרלין משהו כזה, בהתחלה ממש היה סגור לי הכל אפילו דפדפן, ביקשתי לפתוח קצת , כי לא הצלחתי להסתדר,
אבל בעיקרון אני כן רציתי משהו שמור, לא מעוניינת להעביר את הנופש שלי בגלישה בסתם אתרים
מוזר מה שאת אומרת... היתה לי חברה חסידת קרלין והבנתי שאצלם זה מאוד פתוח החסימה של הסמארטפונים..

ה. מפרוג

משתמש פעיל
מוזר מה שאת אומרת... היתה לי חברה חסידת קרלין והבנתי שאצלם זה מאוד פתוח החסימה של הסמארטפונים..
יש כל מיני רמות סינון,
נגיד בוואצאפ לא הצלחתי לראות תמונות פרופיל וסטטוסים וכ'ו,
אבל כשפתחו לי קצת את החסימה כן הצלחתי,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה