עזרה גמ"ח נקודות בנטפרי

אליהו פרץ

משתמש רשום
בוקר טוב,
אני חובבת אומנות אפוקסי, ויוצרת פרטי נוי מדהימים.
הייתי שמחה אם מישהו יכול לעזור לי בענין סרטוני יוטיוב.
באתר פרוג מאשרים סרטוני יוטיוב רק אלו שפתוחים בנט פרי, לי יש חסימה אחרת ולכן אני לא יכולה לבדוק.
אם יש מישהו / מישהי שיכולים לעזור לי, לבדוק בנט פרי- קישורים של אומנות אפוקסי ביתית, ולהעלות לי כאן, וכן אוכל לבקש מפרוג להעלות לאתר בוידיו.
אודה מאוד.
יישר כח

חובבן חביב

משתמש מקצוען
בוקר טוב,
אני חובבת אומנות אפוקסי, ויוצרת פרטי נוי מדהימים.
הייתי שמחה אם מישהו יכול לעזור לי בענין סרטוני יוטיוב.
באתר פרוג מאשרים סרטוני יוטיוב רק אלו שפתוחים בנט פרי, לי יש חסימה אחרת ולכן אני לא יכולה לבדוק.
אם יש מישהו / מישהי שיכולים לעזור לי, לבדוק בנט פרי- קישורים של אומנות אפוקסי ביתית, ולהעלות לי כאן, וכן אוכל לבקש מפרוג להעלות לאתר בוידיו.
אודה מאוד.
יישר כח
אם תביאו קישורים ליוטיוב- אשמח לשלוח לבדיקה

משה 05276

משתמש מקצוען
מוזר למה? ז

שלחת בקשה , ולא אישרו ?
1712072092393.png

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
יש סרטונים חשובים שעדיין לא נשלחו?
זמין לשליחה....
אשמח אם תוכל (הקפצה):
אשמח אם אפשר לשלוח:
תודה.
וגם את אלה:
מצטער בפני כולם. זה חשוב לי (אני בבירור לקראת קניית אוזניות). ותודה רבה למי שישלח!
(@חובבן חביב מצטער אבל לא יכלתי לכתוב אתמול).

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
והקפצה נוספת לזה (מלפני כמה שבועות):
תודה רבה.
תודה רבה למי שישלח, זה חשוב לי מאד.

יהושע הצדיק

משתמש מקצוען
אני מבקש שוב מאוד מאוד לשלוח לפתיחה את זה
https://drive.usercontent.google.com/download?id=1bGdATQSyr135-Mpp7nlfQPlW3lcnaZrQ&export=download
מקהלת משפחה מלונדון שרה מאוד יפה (לפני פסח) את כל הסדר בנוסח מקורי.
תודה רבה מאוד.
חובבן פעיל כתב :
כשלוחצים על הקישור זה פשוט מוריד....

לא. זה עובר לעמוד אחר שכתוב שגיאה ושלח הודעה לפתיחה.

משה 05276

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה