גמלת ילד נכה- רגישות לחלב

נחמדת

משתמש מקצוען
אשמח לקבל מידע ממי שהתנסה בתביעה לביטוח לאומי לגמלת ילד נכה- שרגיש לחלב.
הגשתי בקשה עפ"י הנחייה שנתנה לי אם לילדה רגישה לחלב, ותביעתי נדחתה. מה עושים? האם מומלץ לפנות לחברות שעוזרות בהגשת תביעה ואם כן למי מומלץ, ואם לא אז מה הפרוצדורה להגשת ערעור והאם יש סיכוי?
תודה מראש!

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נחמדת;2181520:
אשמח לקבל מידע ממי שהתנסה בתביעה לביטוח לאומי לגמלת ילד נכה- שרגיש לחלב.
הגשתי בקשה עפ"י הנחייה שנתנה לי אם לילדה רגישה לחלב, ותביעתי נדחתה. מה עושים? האם מומלץ לפנות לחברות שעוזרות בהגשת תביעה ואם כן למי מומלץ, ואם לא אז מה הפרוצדורה להגשת ערעור והאם יש סיכוי?
תודה מראש!

בן כמה הילד?

שרהפכ

משתמש פעיל
כדאי לפנות קודם לטובי הוכמן מעזר מציון.
היא מאוד מאוד עוזרת ומסבירה לך בדיוק מה צריך ואיך לכתוב.....

משהיא אמרה לי שצריך להוכיח מקרה אחד של סכנת חיים או משהו כזה.

michal2100

משתמש מקצוען
היום מאוד מקשים בביטוח לאומי
חייב להיות אירוע מסכן חיים / קוצר נשימה בשביל שיאשרו לך את הבקשה
מזרק אפיפן, סייעת צמודה

חוצמזה שלערער תמיד כדאי, שיטת המצליח, אולי בכל אופן יילך לך

נחמדת

משתמש מקצוען
מדובר בילדה בת שנה ושמונה חודשים. יש ברשותינו מזרק אפיפן. ב"ה לא היה לה מקרה מסכן חיים, אך לפי הטסטים האלרגיה מוגדרת ברמה מסכנת חיים. ועפ"י מה שהוסבר לנו זה עלול חלילה לקרות...
היה לה מקרה של התנפחות בעין, והוסבר לנו שבפעם אחרת חלילה איבר נשימה יכול להתנפח.
בתקווה שלא יקרה בחיים!
אשמח לקבל פרטים איך אני מגיעה לטובי הוכמן שהוזכרה פה

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אל תפני לשום חברה למימוש זכויות הם לוקחים אחוזים גבוהים כל חודש, או רטרואקטיבית אחורה מהגשת הבקשה זה יוצא המון, היה כתוב בעיתונות שעתידים להפתח מרכזי מימוש זכויות ממשלתיים, לכן שווה לחכות, או לנסות לבד, זה בכלל לא מסובך ולא דורש מומחיות, רק צריך המון סבלנות וידע תדברי אכן עם טובי מעזר מציון, או עם הורים מנוסים ותגישי מסמכים רפואיים עדכניים מסודרים קחי הרבה אויר, סבלנות והתמדה הם הכלים להתמודד מול הבירוקרטיה, אם לא מצליחים אפשר להעזר בסיוע המשפטי של המדינה חינם.

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
טובי 0733956703

בהצלחה!

einkamoni

משתמש מקצוען
אנחנו גם ניסינו את כוחנו לבד, ונכשלנו.
את הערעור הגשנו בעזרת אחת החברות המתמחות בכך, וב"ה הם השיגו לנו את הזכאות.

אז נכון ששילמנו להם, אבל גם אנחנו קיבלנו את הקצבה בזכותם.

ניסן גוק

משתמש פעיל
מנסיון הכל צריך לעשות לבד ולבקש אישורים מרופאים לבד ולטרטר את כל הרופאים רק שמגיע הכסף החברות נהיות שותפים

einkamoni

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ניסן גוק;2181975:
מנסיון הכל צריך לעשות לבד ולבקש אישורים מרופאים לבד ולטרטר את כל הרופאים רק שמגיע הכסף החברות נהיות שותפים

אני לא יודעת עם איזו חברה אתה פנית. אבל החברה דרכה אנחנו פנינו, הביאה אישור מרופא מוסמך מאד!!! (כמובן על סמך תוצאות הבדיקות ששלחנו להם), ושלחה עורך דין שייצג אותנו בפגישה, והיו שותפים מלאים לכל התהליך.
לפעמים, כשמרגישים את הכסף ביד- קשה להתחלק איתו... אבל בתכלס', הגיע להם, ואני מאמינה שבלעדיהם לא היינו מצליחים.
למרות שאין שום בעיה לנסות שוב ושוב ושוב, בביטוח לאומי, אין מס' מוגבל של פניות.

אמא של..

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לאחרונה נחקק חוק לבנת פורן שמגביל את האחוזים שמותר לחברות לגבות

קבצים מצורפים

• HokHagbalatTirha.pdf
    KB 207.9 · צפיות: 16

yudb

משתמש סופר מקצוען
שווה לך להתייעץ עם קומי עורי.

ניסן גוק

משתמש פעיל
נכתב ע"י einkamoni;2182003:
אני לא יודעת עם איזו חברה אתה פנית. אבל החברה דרכה אנחנו פנינו, הביאה אישור מרופא מוסמך מאד!!! (כמובן על סמך תוצאות הבדיקות ששלחנו להם), ושלחה עורך דין שייצג אותנו בפגישה, והיו שותפים מלאים לכל התהליך.
לפעמים, כשמרגישים את הכסף ביד- קשה להתחלק איתו... אבל בתכלס', הגיע להם, ואני מאמינה שבלעדיהם לא היינו מצליחים.
למרות שאין שום בעיה לנסות שוב ושוב ושוב, בביטוח לאומי, אין מס' מוגבל של פניות.

אני הלכתי כנראה עם חברה אחרת אני עוד מתלבט אם לפרסם את שמם כי חוץ מלבקש כסף אפילו שאני עשיתי את כל העבודה ואפילו שילמתי הרבה על הוצאות של רופאים שם הם לא היו רק אחרי אישור הביטוח לאומי שיש כסף הם עידכנו אותי שהם רוצים את כספם עם טירוטורים כל היום כאילו גזלתי אותם

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י einkamoni;2181967:
אנחנו גם ניסינו את כוחנו לבד, ונכשלנו.
את הערעור הגשנו בעזרת אחת החברות המתמחות בכך, וב"ה הם השיגו לנו את הזכאות.

אז נכון ששילמנו להם, אבל גם אנחנו קיבלנו את הקצבה בזכותם.
באמצעות איזו חברה פנית?

סטודיו EXIT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני הגשתי לבד בלי חברה, וב"ה השגנו אישור.
אמר לי הרופא מטעם ביטו"ל כשבאתי לחדש את הגימלה, שמה שהכי מכריע, זה סיכום רפואי/ סיכום אשפוז של מקרה שארע בעקבות החשיפה לחלב.

בהצלחה!
והרבה בריאות לכולנו:)

אומנות

משתמש צעיר
בעזר מציון:
גב' תחיה פוזן תחי': <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
וגב' טובי הוכמן תחי'
הוכמן טובי -מרכז מידע ויעוץ <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>
טל': 073-3956703

הרב שלוימי גולדנטל, דגל התורה: 03-9409000
רחשי לב: 03-9362710 ; 050-4100808

קישורים נוספים שאולי יתנו מידע:
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=227313&highlight=הוכמן
http://www.prog.co.il/showthread.php?p=1954536#post1954536

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י w8000128;2182005:
לאחרונה נחקק חוק לבנת פורן שמגביל את האחוזים שמותר לחברות לגבות

לפני חוק לבנת פורן היו מקרים שהחברות למימוש זכויות קבלו סכומי עתק על חשבון האזרח שלא יכול לבד. (ללבנת פורן יש קומה שלמה בעזריאלי על חשבון מי?).

אך גם היום מיותר לשלם מעשר כל חודש על חשבון מי שזקוק לקצבה זו מאוד...
אני מתעסקת בתחום זה לאחרונה ולדעתי אפשר לבד יש מתנדבים בביטוח לאומי שישמחו לעזור יש את מרכז"יד מכוונת"- הכוונה לוועדות הרפואיות בחינם גוף פרטי אך עובד בשירות הביטוח הלאומי טלפון: 04-9126885.
עזר מציון ורחשי לב עושים עבודת קודש בחינם.
ואפשר גם לבד רק להתייעץ עם מי שכבר ניסה ולא להתייאש.

נ.ב אין לי מושג בקשר לרגישות לחלב אם שווה לנסות כדאי לשאול ספציפית למקרה זה, אשמח להתעדכן כדי לעזור לאחרים.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה