מידע שימושי גמח הנעליים הענק

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למישהי יש את הטלפון שלהם?
(אלו שפרסמו על נעליים ב35 ש"ח בבני ברק)

23

משתמש מקצוען
אין אפשרות להעלות את זה בצורה יותר ברורה ?
אני מנסה לראות ולא מממש מצליחה.
תודה מראש.

תדמית

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
למה לקנות נעליים ב-35 ש"ח בבני ברק? בואו לשוק של ראש העין- יש שם נעליים יפהיפיות ב-20 ש"ח.
זה שוק ע-נ-ק של כל מה שצריך- מצעים, נעלים, בגדים, וילונות, שטיחים, אוכל לשבת, חפצי נוי, תכשיטים, בגדי תינוקות- בקיצור הכל. החסרון היחיד שהוא פתוח רק ביום שישי. מי שגילה אותו- לא מפסיק לבוא.
ולא, אין לי אחוזים.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איך מגיעים לשם מבני ברק?
ואיפה זה ממוקם בדיוק?
תודה!!

hilav

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
1. בשוק ראש העין אין נעליים ב-20 ש"ח אני מכירה מצויין (אולי מצאת באיזה באסטה נידחת פעם משהו כזה, אבל זה לא המחיר הרגיל שם, המחיר הרגיל הוא בערך 60 ש"ח )
2. מב"ב אפשר להגיע דרך אלעד - 208 / 180 ואז מאלעד אוטובוס לעד לשם, אבל לא הייתי אומרת שלבניברקיות שווה את הטרטור הזה (- שני אוטובוסים ועוד ביום שישי!) מילא לאלעדיות זה יותר קל

שש

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
נכתב ע"י sm05276;1236874:
למישהי יש את הטלפון שלהם?
(אלו שפרסמו על נעליים ב35 ש"ח בבני ברק)

077-9015644
קחי בחשבון שרוב המידות נגמרו

תדמית

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
לבני ברקית- אפשר בקו 51 עד למצבה בפ"ת ומשם קו 7 עד לשוק.
אגב, זה דווקא לא היה בסטה נידחת. הייתי יום שישי האחרון בשוק. הוא מוכר שם נעלי פיתה מהממות, ב-20 ש"ח. היו שם כמה בסטות כאלה.
כדאי לך ללכת...

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מקפיץ.
אני רוצה לעשות את המכירת נעליים הזו בעיר מגוריי.
האם יש למישהו פרטים עליה? טלפון? אימייל? משהו????

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מישהו יודע מה קורה עם זה?

teacher

משתמש מקצוען
הם עלומים לגמרי!!
אין שום דרך ליצור איתם קשר...

יעל לוי

משתמש חדש
אני גם מחפשת טלפון לתקשורת איתם. ממש דחוף.
מה הם אומרים במכירה במקום? איך מחליפים/מקבלים החזר בימים אלו?

tilip

משתמש רשום
מקפיצה.
יש למישו את הטלפון שלהם? לא המוקד הזמנות, כי שם זה מענה אוטומטי..
טלפון של מזכירות או משו...
תודה!!!!

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מקפיצה.
תודה!!!!
היתה השנה מכירה?
לא ראיתי שום פרסומת...

teacher

משתמש מקצוען
מקפיצה.
תודה!!!!
אם את משיגה- אשמח מאוד
יש לי נעליים להחזרה מערב פסח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה