דרוש מידע גם אתם קניתם מוצרי טרה/ מולר/ צוריאל בתקווה לקבל הפתעה???

מצב
הנושא נעול.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
זה להמלצה בלבד :(

אתמול היתה פעילות בירושלים, ביתר ובית שמש. היום - בבני ברק, מודיעין עלית ואשדוד. שעות הפעילות המוצהרות היו בין 4 ל8 בערב.

אני באשדוד, הגעתי בשעה 6 ליש חסד כדי לקנות כמה דברים. בשעה 6:30 יצאתי עם 2 חשבוניות וסך קניה מצטבר של הרבה יותר מ120 ₪. סכום שאמור בהחלט לזכות אותי ב2 זכיות, לפי דין.
חיפשתי עמדה. אין כלום. בשעה 6 ישב מוכר זרים על הגדר, מצפה לפרוש מרכולת, ותו לא. ב6:30 הכל היה בתוך דליים. לא היה זכר לדוכן פעילות של טרה. בקופה הראשית אמרה לי הקופאית באדישות 'הם הלכו כבר'.

האמת? התפוצצתי. הזמן שלי לא שווה? עצם זה שהשקעתי בהחלט כסף במוצרים שלא בטוח שהייתי קונה אלמלא המבצע? כאילו, לא אמרתם לנו שהמבצע מוגבל לX יחידות בלבד וכל הקודם זוכה. נתתם לנו להרגיש שכל עוד יהיו אנשים - הם יקבלו.
מרגיש לי זלזול ממשי. האמת? נעלבתי ונפגעתי. הזמן שלי יקר מספיק, ויציאה סתמית ליש חסד בלי הצדקה אמיתית - מיותרת לי לחלוטין בכל שלב בחיים, ובפרט ביום עמוס כמו היום.

יש מישהו להתלונן ולפנות אליו?
מישהו נוסף נתקל ב'פעילות' הבלתי קיימת הזאת?
תביעה יצוגית, אולי?

באמת, מרגיש לי זלזול ממש באינטלגנציה של הציבור. גם לתקוע את הפעילות ביום כל כך לחוץ ודחוק לפני שבועות (מי מתחיל לעשות קניות רציניות יום לפני שבועות? הכל כבר ריק למדי!), והן בגלל הכמות הזעומה להחריד של מה שהכינו לחלק למי שטרח והתאמץ להגיע, ואפילו קנה גם כמה דברים אקסטרה ספייר.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
זה להמלצה בלבד :(

אתמול היתה פעילות בירושלים, ביתר ובית שמש. היום - בבני ברק, מודיעין עלית ואשדוד. שעות הפעילות המוצהרות היו בין 4 ל8 בערב.

אני באשדוד, הגעתי בשעה 6 ליש חסד כדי לקנות כמה דברים. בשעה 6:30 יצאתי עם 2 חשבוניות וסך קניה מצטבר של הרבה יותר מ120 ₪. סכום שאמור בהחלט לזכות אותי ב2 זכיות, לפי דין.
חיפשתי עמדה. אין כלום. בשעה 6 ישב מוכר זרים על הגדר, מצפה לפרוש מרכולת, ותו לא. ב6:30 הכל היה בתוך דליים. לא היה זכר לדוכן פעילות של טרה. בקופה הראשית אמרה לי הקופאית באדישות 'הם הלכו כבר'.

האמת? התפוצצתי. הזמן שלי לא שווה? עצם זה שהשקעתי בהחלט כסף במוצרים שלא בטוח שהייתי קונה אלמלא המבצע? כאילו, לא אמרתם לנו שהמבצע מוגבל לX יחידות בלבד וכל הקודם זוכה. נתתם לנו להרגיש שכל עוד יהיו אנשים - הם יקבלו.
מרגיש לי זלזול ממשי. האמת? נעלבתי ונפגעתי. הזמן שלי יקר מספיק, ויציאה סתמית ליש חסד בלי הצדקה אמיתית - מיותרת לי לחלוטין בכל שלב בחיים, ובפרט ביום עמוס כמו היום.

יש מישהו להתלונן ולפנות אליו?
מישהו נוסף נתקל ב'פעילות' הבלתי קיימת הזאת?
תביעה יצוגית, אולי?

באמת, מרגיש לי זלזול ממש באינטלגנציה של הציבור. גם לתקוע את הפעילות ביום כל כך לחוץ ודחוק לפני שבועות (מי מתחיל לעשות קניות רציניות יום לפני שבועות? הכל כבר ריק למדי!), והן בגלל הכמות הזעומה להחריד של מה שהכינו לחלק למי שטרח והתאמץ להגיע, ואפילו קנה גם כמה דברים אקסטרה ספייר.
ממש לא יפה מיצידם.
אני האמת לא ניסתי, אבל אם זה ככה, צריך להתלונן.!

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בבני ברק ראיתי את העמדה עמוסת אנשים שיצאו עם ידים מלאות

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בבני ברק ראיתי את העמדה עמוסת אנשים שיצאו עם ידים מלאות
באיזו שעה?
בעלי הלך לשם ולא מצא שום דוכן!!
היה שם בשש וחצי, חיפש וחיפש וחיפש ולא מצא מאום.
נכנס ליש ושאל בקופה הראשית, הקופאית החמיצה פנים אומרה לו שהוא השואל המיליון והם היו אמורים להיות בשטח אך הם אינם.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
באיזו שעה?
בעלי הלך לשם ולא מצא שום דוכן!!
היה שם בשש וחצי, חיפש וחיפש וחיפש ולא מצא מאום.
נכנס ליש ושאל בקופה הראשית, הקופאית החמיצה פנים אומרה לו שהוא השואל המיליון והם היו אמורים להיות בשטח אך הם אינם.
זה היה בסביבות 4
ראיתי שהיו שם פלייסמנטים
והיה אגרטל עם שיבולים מלאכותי
ואולי עוד דברים....
אה, וים של אנשים. אני במקומם גם היתי לוקחת את הרגלים ובורחת
ואולי הם לא תיארו לעצמם שתהיה כזאת היענות ולא היה להם מלאי בהתאם.....

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
זלזול מוחלט באינטלגנציה. קונים דוגמיות ומפרסמים בכל מקום? נו, בחייאת.
למישהו יש חור בהשכלה. איך מחשבים צפי של היענות למבצע???

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
זלזול מוחלט באינטלגנציה. קונים דוגמיות ומפרסמים בכל מקום? נו, בחייאת.
למישהו יש חור בהשכלה. איך מחשבים צפי של היענות למבצע???
תפני לשירות לקוחות שלהם ותשתפי בתחושות שלך
לדעתי יתנצלו ויפצו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה