• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

גם אני איתם | מכון פוע"ה

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
למשפחתי היקרה וכל מכרי,
כידוע בשנה האחרונה אני עובדת במחלקת הסברה במכון פוע"ה בניהול ניו- מדיה.
מכון פוע"ה הוא אחד המקומות המדהימים שיש בכל העולם. זכיתי ואני מכירה אותו באופן אישי. הסיפורים שאני רואה כאן הם בלתי נתפסים, היקף העבודה של המכון הוא דבר שכמעט אי אפשר להסביר במילים.
בזכות המכון עשרות אלפי זוגות הפכו להורים, ובבית שלהם שומעים קולות ילדים, בכי ושמחה.
עבור הזוגות זו הצלת חיים של ממש. צוות המכון ובראשו הרב מנחם בורשטין מוסרים את נפשם יום ולילה ללא הפסקה, והעזרה שלהם חובקת עולם. את הכל הם עושים בחינם ללא עלות לציבור! .
עכשיו יש במכון קמפיין 30 שנה שבו הם יוסיפו עוד פעילות לטובת אלפי הזוגות.
אני לקחתי יעד אישי . בבקשה תעזרו לי לעמוד בו.
בואו נהיה כולנו שותפים ונזכה להוסיף עוד חיים.
שתפו והפיצו
לינק לתרומה ישירה דרכי:
https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/22422

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה