מידע שימושי גל הפריצות בברכפלד

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מדוע דמי השמירה לא הולכים לפחות בחלקם לזה
כי לאף אחד בעירייה לא מזיז שכמה בתים בברכפלד נפרצים. צר לי אך זו המציאות.
ככה זה כשיש מסמר בלי ראש בראשות העירייה. אין צורך לעשות כלום.
אני אומרת את זה בכאב רב מנסיון מר של כמה פניות סופר מוצדקות לעירייה שפשוט נענו בהתעלמות מוחלטת.

איש עברי

משתמש מקצוען
ודאי שלאף אחד זה לא מפריע.
השאלה היא למה לא פונים לאחד האתרים שיפרסם על הפריצות ושמשום מה לא מגיע כסף מדמי השמירה.

זעירא

משתמש פעיל
אגב, עם ובלי קשר לנושא כל פנייה לעירייה תבקשו בסוף מס' פניה, שזה אומר שהם תיעדו את הפניה. (משעשע אותי הרבה פעמים שלאחר בקשת המספר שומעים את הפקידה מתחילה להקליד ושואלת שוב את הפרטים כדי לכתוב...)

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ודאי שלאף אחד זה לא מפריע.
השאלה היא למה לא פונים לאחד האתרים שיפרסם על הפריצות ושמשום מה לא מגיע כסף מדמי השמירה.
חלום שלי כבר הרבה זמן למצוא גוף משמעותי שיעשה סדר בעירייה הזו..
מה שהולך שם זה פשוט הזיה, יד רוחצת יד. מי שמקושר מקבל את כל מה שרוצה, מי שלא שידפוק את הראש בקיר.
אני משלמת ארנונה מלאה כי לא זכאית להנחה כמעט, והעיר נראית כמו מזבלה! מתחת לבניין שלי יש ערמות של פסולת בניה מלפני למעלה משנתיים!!! וכל כמה ימים אני רואה ילדים מסכנים שנופלים בגלל הברזלים המונחים שם.
אז לאן הכסף הולך??

efrat1

משתמש סופר מקצוען
זה בטח בגלל השכנים הנחמדים שבנו ולא פינו.
תפני אליהם.

פ.נ

משתמש מקצוען
אגב, עם ובלי קשר לנושא כל פנייה לעירייה תבקשו בסוף מס' פניה, שזה אומר שהם תיעדו את הפניה. (משעשע אותי הרבה פעמים שלאחר בקשת המספר שומעים את הפקידה מתחילה להקליד ושואלת שוב את הפרטים כדי לכתוב...)
לידיעתך בכל שירות לקוחות בפרט בשרות לקוחותי ציבורי מתעדים את הפנייה כי זה חלק מהמחויבות שלהם!!

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אל תוציאי לעז על עירנו היפה... המצב סביר בהחלט (למעט הפסולת שמתחת הבנין... ועוד...)
אולי בחלק שלך... בברכפלד המצב בטטה לדעתי.
בתחתית כל בנין יושבת פסולת בניה ואף אחד כבר לא זוכר למי היא שייכת, כי ב"ה כל שבוע שכן אחר מתחיל בבניה ושופך את פסולתו לערימה המדוברת. למה לא לחסוך בעלויות הפינוי כשיש אתר פסולת למטה??
ובכל עיר מתוקנת בעולם הם היו מקבלים התראה וקנס רציני על כל יום שזה יושב שם.
ואם ממש יהיה לי זמן היום ארד לצלם כמה תמונות מאיך שזה נראה..

זעירא

משתמש פעיל
זה בטח בגלל השכנים הנחמדים שבנו ולא פינו.
תפני אליהם.
בעיר מתוקנת השכנים הנחמדים היו מקבלים לא מעט קנסות על השארת פסולת בניה,
כנראה לא יודעים מאיפה זה. אני בניתי ולאחר חודשים היה פסולת (לא שלי) ליד הבנין והתקשרו אלי מהעיריה והזהירו אותי והלכתי לשכן שחשדתי בו והוא פינה את זה. תכלס לא תראו בעיר פסולת בניה! רק במקומות שהעיריה לא רואה כמו מאחורי שכונות לכיוון ההרים.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אולי בחלק שלך... בברכפלד המצב בטטה לדעתי.
בתחתית כל בנין יושבת פסולת בניה ואף אחד כבר לא זוכר למי היא שייכת, כי ב"ה כל שבוע שכן אחר מתחיל בבניה ושופך את פסולתו לערימה המדוברת. למה לא לחסוך בעלויות הפינוי כשיש אתר פסולת למטה??
ובכל עיר מתוקנת בעולם הם היו מקבלים התראה וקנס רציני על כל יום שזה יושב שם.
ואם ממש יהיה לי זמן היום ארד לצלם כמה תמונות מאיך שזה נראה..
העירייה ממש לא אמורה לפנות פסולת בנייה. וקנס אפשר לתת אם יודעים למי זה שייך. אם אחד השכנים זרק ונעלם למי יינתן הקנס, לפסולת?
אם ידוע לכם מי העבריין תבדקו עם רב אם מותר למסור את פרטיו ורק אם אז לא יהיה מענה מהעיריה יש כאן טענה צודקת.

איש עברי

משתמש מקצוען
כשאני בניתי ורציתי החזר מהעירייה, הוצרכתי לפנות פסולת של שכנים אחרים (שלא ששו לעשות זאת) בשביל לקבל חזרה את הצ'ק.
מספר אבני ריצוף ענקיות שלא היה שייך להזיזם לבדי, נותרו שם עד היום.

זעירא

משתמש פעיל
לידיעתך בכל שירות לקוחות בפרט בשרות לקוחותי ציבורי מתעדים את הפנייה כי זה חלק מהמחויבות שלהם!!
הלוואי!
כמה פעמים קרה לנו שהתקשרנו לברר על פניה ואמרו לנו ש"לא רואים" או "שיש תקלה במחשב" או "שיחזרו אלינו" וכו'?

ציפי H

מתכנתת JAVA בכירה ומעצבת תכשיטים יחודיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
ליד הבניין שלנו עמדו 2 רכבים עזובים במשך שנה ויותר.
אחרי פנייה ל107 ,העייריה הדביקה מדבקה על הרכבים,
ולאחר שבוע שבועיים שהרכבים לא הוזזו, העירריה פינתה אותה.
יכול להיות שגם על פסולת בניה ניתן להתלונן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה