גלריות | שאלה למנהלים

רבקה.

משתמש מקצוען
תמיר, אתה צריך לפנות למנהל הגלריות כדי שיאשרו אותך כצלם מקצועי.

מנהל הגלריות: אוקיי, הסעיף הזה מגן עליכם מבחינה חוקית (וגם בזה אני לא בטוחה, מפני שגם אתם עושים רווח מהתמונות, ולכן מן הסתם גם לכם צריך להיות הסכם חתום ע"י הדוגמנים), אבל מה עם הגנה על הגולשים (הצלמים)? ראוי לנסח הסכם שחרור דוגמן באמצעות עורך דין, לאפשר לצלמים להוריד אותו ולהחתים עליו את הדוגמנים (הסכם בע"פ לא מספיק, ולא כולם יודעים את זה. לפי הסעיף בתקנון אצלכם, אנשים עלולים לחשוב שזה מספיק) ולהעלות אותו לאתר כדי שגם לכם יהיה עותק.

אני מקווה שדבריי נלקחים בדרך בה הם אמורים להילקח: כרצון כן לעזור.
שיהיה בהצלחה!

מנהל גלריות

משתמש חדש
נכתב ע"י tamiro;299369:
איך אני מעלה תמונה בפרו? (זה אמור להיפתח לי באופן אוטומטי?)

לא מצאתי שום אפשרות כזאת...

או שאולי לא מגיע לי :)
(גם אפשרות)

אתה זוכר את ההתכתבות ביניינו ?.....

הוספתי אותך כ "צלם מקצועי"

נכתב ע"י רבקה אריאל;299407:
תמיר, אתה צריך לפנות למנהל הגלריות כדי שיאשרו אותך כצלם מקצועי.

מנהל הגלריות: אוקיי, הסעיף הזה מגן עליכם מבחינה חוקית (וגם בזה אני לא בטוחה, מפני שגם אתם עושים רווח מהתמונות, ולכן מן הסתם גם לכם צריך להיות הסכם חתום ע"י הדוגמנים), אבל מה עם הגנה על הגולשים (הצלמים)? ראוי לנסח הסכם שחרור דוגמן באמצעות עורך דין, לאפשר לצלמים להוריד אותו ולהחתים עליו את הדוגמנים (הסכם בע"פ לא מספיק, ולא כולם יודעים את זה. לפי הסעיף בתקנון אצלכם, אנשים עלולים לחשוב שזה מספיק) ולהעלות אותו לאתר כדי שגם לכם יהיה עותק.

שיהיה בהצלחה!

הנושא בבדיקה מעמיקה .

כמובן .. אף אחד לא חשב אחרת ....
שיהיה בהצלחה!

תודה :)

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אההה כן

תודה :)

עכשיו זה עובד כמו שצריך

אגב (אם אני כבר מציק בשאלות)

יש אפשרות להוסיף הערות על הקובץ ?

ז"א שיש לי קבצים שאני מציג אותם בשחור לבן ויש לי גם גרסאת צבע
ו/או לציין על קבצים מסויימים שקיימים אצלי כקובץ RAW ?
(שזה נותן המון גמישות מצידי מבחינת גדלים ועיבוד)

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש תיבה בשם 'תיאור הקובץ' ששם אתה יכול להכניס כמה פרטים שתרצה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה