דרוש מידע ****** גלובל

מצב
הנושא נעול.

ANK

משתמש פעיל
מניסיון אישי, קרובת משפחה מדרגה ראשונה, כסף אין שם!!!!!
נוכלים יש שם והמון!!!!!!!!!
שימו לב גם מי שמפסיד שם קשה לו לעזוב! יש שם לחץ נפשי ומניפולטיבי שמופעל עליך מרגע שנפלת ברשת!

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
מניסיון אישי, קרובת משפחה מדרגה ראשונה, כסף אין שם!!!!!
נוכלים יש שם והמון!!!!!!!!!
שימו לב גם מי שמפסיד שם קשה לו לעזוב! יש שם לחץ נפשי ומניפולטיבי שמופעל עליך מרגע שנפלת ברשת!

אז איך כל האלו שבתוכו לא שמים לב שמפילים אותם????
ויש שם המון מ"שלנו"---------

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לאחרונה מישהי הציעה לי להצטרף לחברת אוורסט - שיווק רשתי של מוצרי פוראוור
מדובר על אותה חברה?

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
ויש שם המון מ"שלנו"---------
הית בכנס חשיפה שלהם? אני יתי. ואם לא היה לי מספיק ידע בפסיכולוגיה ושיווק מבטיחה לך שהיתי נופלת בזה

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אותה הגברת בשינוי אדרת...

חבל לי עליה...
ניסיתי לשכנע אותה שתברר טוב טוב האם מדובר במשהו בטוח כי זה מריח כמו כל הנוכלויות
היא התעקשה שזה בסדר והיא מכירה הרבה שמרוויחים ובכלל לא מדובר על פירמידה אלא על שיווק רשתי ושהיא כבר כמעט מסיימת למכור את מה שרכשה....

וו החיבור

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בטוח?
זה נשמע לי יותר אמין
אבל לא נראה לי שמישהי באמת מצליחה למכור את המוצרים שלהם...
פוראוור זאת לא חברה לא אמינה, זאת פירמידה
ויש כאלה שאחרי מאמצים רבים מאוד מכניסות משכורת נחמדה

וו החיבור

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

ANK

משתמש פעיל
ויש שם המון מ"שלנו"--------
ממליץ לקרוא את ניר העמדה של נפגעי כתות, בגדול זו כוחה של מניפולציה המופעלת עליך, וגורמת לך להוכיח שאתה כן יכול ועד שלא תצליח, תילחם גם אם אתה מפסיד, כך עובד המוח שלנו וכך עובדים בכת.

דסי גרטנר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אימלה, איזה נס!
כמעט נכנסתי לשם חשבתי שאין לי מה להפסיד...
ברגע האחרון ממש בהשגחה פרטית, חשבתי לראות אם כתבו פה משהו עליהם...
תודה לכם!
גם אני!!!!!!!!!!!!
הרגע אני עוברת פה על הכל
לפני כמה דקות דברתי עם נציג והוא קבע לי פגישה באונליין לשבוע הבא.
עכשיו התקשרתי ואמרתי שאני לא רוצה
תודה ענקית על האשכול הזה
הצלת נפשות אמיתית!!!!!!!!!!!!

אני מתחננת כל מי שהצליח להנצל בזכות האשכול הזה ויש הרבה בבקשה!!! תישלחו מייל לכתובת shiralevi2652 שטרודל ג'ימל ותקבלו חומרים להעברה ע"מ להזהיר את המכרים שלכם מהאסון הנורא שעלול לתקוף אותם כשיחליטו לחפש עבודה מהבית......... בבקשה!!!! זה הדבר היחיד שאני מבקשת כתמורה להרמת הכפפה בנושא!! מתחננת לעזרתכם בהפצת העניין.

ראיתם מודעה מהסוג הזה? תורידו!!
ראיתי מודעה בעיתון מהסוג הזה ?? דווחו למדור רוחניות של העיתון אל תישארו אדישים!!
היום זה אתה מחר זה מישהו אחר!!

אבי עמנואל

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
אני מתחננת כל מי שהצליח להנצל בזכות האשכול הזה ויש הרבה בבקשה!!! תישלחו מייל לכתובת shiralevi2652 שטרודל ג'ימל ותקבלו חומרים להעברה ע"מ להזהיר את המכרים שלכם מהאסון הנורא שעלול לתקוף אותם כשיחליטו לחפש עבודה מהבית......... בבקשה!!!! זה הדבר היחיד שאני מבקשת כתמורה להרמת הכפפה בנושא!! מתחננת לעזרתכם בהפצת העניין.

ראיתם מודעה מהסוג הזה? תורידו!!
ראיתי מודעה בעיתון מהסוג הזה ?? דווחו למדור רוחניות של העיתון אל תישארו אדישים!!
היום זה אתה מחר זה מישהו אחר!!
כל הכבוד אשריכם!!!!
אני עדיין לא מאמין שהחברה הזו עדיין ממשיכה לעבוד עדין -ועוד בציבור שלנו, חייבים לעצור את זה , סכנת נפשות ממש!
(אני עסוק בלהוציא משפחות שהבעל או האשה נפלו בזה לפני יותר מחמש שנים, ועדיין לצערי הרב לא יצאו מזה! ה' ישמור ברחו מזה כמפני אש!)

Esti designs

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
התקשרו אלי היום והציעו לי לעבוד באוורסט
מישהו יכול לומר לי בוודאות אם זו חברה אמינה או לא?
אני כבר ממש מבולבלת....

תן סימן

משתמש פעיל
בלת"ק.

1) יש כזה דבר שיווק רשתי, בו עיקר הכסף נכנס ממכירת מוצרים כאשר מרוויחים חלק מהכסף אלו שמעליך בפירמידה, [כלומר אלו מי שגייס אותך למכירות ומי שגייס אותו וכן הלאה].
2) יש כזה דבר הונאה, ובו עיקר הכסף נכנס ממתגייסים חדשים [שמופעל עליהם לחץ להכניס כסף] ולא ממכירת המוצרים.
זה במקרה דומה מעט לשיווק רשתי...
חברת פוראוור והנלוה זה שיווק רשתי, כל אחד יחליט האם זה מתאים לו, יש מעלות ויש חסרונות, [הרבה מזה ומזה].
חברת ביהיפ, זו כת, המרויחה את כספה מההונאה הנזכרת, יש להזהר ממנה

*בול עץ

משתמש מקצוען
התקשרו אלי היום והציעו לי לעבוד באוורסט
מישהו יכול לומר לי בוודאות אם זו חברה אמינה או לא?
אני כבר ממש מבולבלת....
אם את מחפשת שיווק
יש לי הצעה שווה הרבה יותר לשיווק ערכות שלי לארגונים
מוזמנת לפנות אלי
0559191455

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
בלת"ק.

1) יש כזה דבר שיווק רשתי, בו עיקר הכסף נכנס ממכירת מוצרים כאשר מרוויחים חלק מהכסף אלו שמעליך בפירמידה, [כלומר אלו מי שגייס אותך למכירות ומי שגייס אותו וכן הלאה].
2) יש כזה דבר הונאה, ובו עיקר הכסף נכנס ממתגייסים חדשים [שמופעל עליהם לחץ להכניס כסף] ולא ממכירת המוצרים.
זה במקרה דומה מעט לשיווק רשתי...
חברת פוראוור והנלוה זה שיווק רשתי, כל אחד יחליט האם זה מתאים לו, יש מעלות ויש חסרונות, [הרבה מזה ומזה].
חברת ביהיפ, זו כת, המרויחה את כספה מההונאה הנזכרת, יש להזהר ממנה

ואידך זיל גמור...

יש לי חבר תמים שנפל שם, שהיה בטוח שהוא הולך להיות סוכן המכירות מספר 1 במגזר החרדי.

משום מה הוא לא תפס שיש עוד אלפים כמוהו בארץ, עשרות בכל שכונה...

נכנסתי יחד איתו לחשבון שלו, וראיתי בדיוק כמה הוא הצליח למכור וכמה ה'רגליים' שמתחת... (רמז: 1 * 1)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  40  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה