גלאטיוב - וידאו למהדרין

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
זוכרים את האשכול שלי מלפני כמה ימים?
חיפשתי אתר לאיחסון וידאו.
מדובר באתר שהקמנו לישיבת נהורא, די מזמן,
ואת הסרטונים שלהם שמנו על יוטיוב.
הישיבה התלוננה, ובצדק, שזה לא ממש חינוכי.
העברנו את הסרטונים לVIMEO. אך להפתעתי האתר חסום הרמטית למשתמשי רימון.
ואז בעזרתכם מצאתי את האתר החמוד הזה - גלאטיוב
שזה הרעיון שלו: אתר גלאטיוב (GLATUBE) נועד לשרת את הציבור שמעוניין לצפות ולשתף סרטוני ווידאו מבלי להכשל, כל סרטון שמועלה לאתר נבדק על ידי משגיחי כשרות על מנת לוודא כי התוכן שאנחנו וילדינו צופים בו אכן כשר ולא מכיל דברי זימה, תוכן מיני, אלימות או כל תוכן פוגע אחר.
ברירת המחדל של האתר זה סרטים באיכות נמוכה,
אני רציתי איכות גבוהה יותר אז ביקשתי את עזרתו של מנהל האתר - תמיר - והוא העלה את הסרטונים באיכות גבוהה יותר, בשמחה וברצון.

אגב תמיר ממליץ להאזין לזה, זה מחזק את הנפש, כדבריו...
אני לא יודעת אם השיר הזה מחזק את הנפש, בכל אופן מה שמחזק את הנפש שלי - זה לפגוש אנשים שפועלים לשם שמים.
תודתי שלוחה מכאן לתמיר! ושוב יישר כח על היוזמה היפה.

• כועס
Reactions: ?!?

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
הוא אולי נקי מ"תוכן פוגע", אבל הוא ממש לא "כשר למהדרין"!

מקסימום בהכשר הרבנות קילקיליה.

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י דינקיס;515071:
הוא אולי נקי מ"תוכן פוגע", אבל הוא ממש לא "כשר למהדרין"!
מקסימום בהכשר הרבנות קילקיליה.

טרחת לבדוק? אני לא...
נראה לי שאתר כשר למהדרין, כזה שכל קברניטי היהדות החרדית יתנו עליו את הסכמתם, יהיה גם משעמם ברמות על, ונטול גולשים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י טפטפת;515101:
טרחת לבדוק? אני לא...
נראה לי שאתר כשר למהדרין, כזה שכל קברניטי היהדות החרדית יתנו עליו את הסכמתם, יהיה גם משעמם ברמות על, ונטול גולשים.

כרגע אפילו הכשר רבנות לא מהדרין אי אפשר לתת לאתר הזה, אבל כמובן שהוא עדיף עשרת מונים מיוטיוב, וימאו, פליקס ודומיהם

מוטי1

משתמש רשום
אני ממליץ על יהודים נט

כשאני משתמש ביוטיוב (בכל זאת הוא מחזיק במנוע חיפוש השני בגודלו בתבל), אני מוסיף בסוף pause של חצי דקה, ואז בסוף הסרטון לא מופיעים דברים אחרים.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כמדומני שהספקים הכשרים מאשרים ערוץ ב-וימאו, וישנה אפשרות דווקא שם לחסום הצעות של הצעה לצפיות נוספות

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י מוטי1;515432:
כשאני משתמש ביוטיוב (בכל זאת הוא מחזיק במנוע חיפוש השני בגודלו בתבל), אני מוסיף בסוף pause של חצי דקה, ואז בסוף הסרטון לא מופיעים דברים אחרים.
יש מצב לקבל את הקוד? תודה מראש.

האתר כשר? תלוי לאיזה גולשים...

תודה על השיתוף :)

מוטי1

משתמש רשום
הסברתי כבר קודם, זה בלי קוד :)
פשוט כשאלה מעלה סרטון ליוטיוב יש לך אפשרויות עריכה, ושם אתה יכול להכניס לסרטון עצירה עם שעון. תעצור את הסרטון חצי שניה לפני הסוף, ושם תכניס עצירה לכמה זמן שתרצה.

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י טפטפת;515046:
שזה הרעיון שלו: אתר גלאטיוב (GLATUBE) נועד לשרת את הציבור שמעוניין לצפות ולשתף סרטוני ווידאו מבלי להכשל, כל סרטון שמועלה לאתר נבדק על ידי משגיחי כשרות על מנת לוודא כי התוכן שאנחנו וילדינו צופים בו אכן כשר ולא מכיל דברי זימה, תוכן מיני, אלימות או כל תוכן פוגע אחר.
אני רציתי איכות גבוהה יותר אז ביקשתי את עזרתו של מנהל האתר - תמיר - והוא העלה את הסרטונים באיכות גבוהה יותר, בשמחה וברצון.

אני לא יודעת אם השיר הזה מחזק את הנפש, בכל אופן מה שמחזק את הנפש שלי - זה לפגוש אנשים שפועלים לשם שמים.
ראשית תודה אולם האתר בחלקו ברמה 10 מינוס ( כמו החדר של חנן וסליחה ממר חנן ) וחלקו אלים כדוגמת אריות שהורגים צבועים וחלקו מלא בשירים חילוניים כך שלילדים זה ממש לא מתאים ולמבוגרים ???

עמרם ז.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים

איך אפשר ליצור קשר עם מנהל האתר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה