קורונה גירודים בגוף-האם ייתכן כפוסט קורונה?

shalva

משתמש צעיר
גירודים מציקים מאד ללא סימן חיצוני, שללתי אלרגיה
האם יש מישהו שנתקל בזה לאחר קורונה?

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לבדוק תפקודי כבד,
עלול להיות פוסט קורונה.

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
יכול להיות בעיה במחזור הדם (זרימה) שכן קשור לתסמיני פוסט קורונה

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
בלי קשר לפוסט קורונה-
בכל מצב של גרד מציק ( גם כשהוא קורה בהריון וזו תופעה מוכרת)
בודקים תפקודי כבד.

נכון,
ובמיוחד אחרי קורונה שפגיעה בתפקודי כבד יכולה להיות חלק מההשלכות.

ליליאן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם את מגרדת זה נרגע? קצת? כמו בעקיצת יתוש?
או בכלל לא? כמו קוצים של קיפוד או נמלים, שהגירוד שלך לא "מזיז להם"?

אם זה האחרון, מתאים לכאב סנסורי/נוירולוגי, ואולי אולי אולי זה נשאר מהקורונה כמו נזקים נוירולוגיים אחרים שנשארו לאנשים.
אבל באמת לכי עם זה לרופא, יש אולי אפשרויות שאנחנו לא חושבים עליהן בכלל.

nechami21

משתמש מקצוען
אלרגיה אביבית יכולה להופיע עם גירודים בתוך האף.

tsivyaf

משתמש פעיל
מכירה מישהו שסובל בתקופה זו מגרודים בגוף וזה בעקבות יובש

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואי, איך חיפשתי מישהו שאומר שזה פוסט קורונה.

הייתי מתעוררת מתוך שינה עם גירודים נוראיים:(:(:(
עבר ב''ה תוך כשבועיים.

מעבר לקשת

משתמש פעיל
אם כבר מעלים את הנושא.. אני סובלת מגירודים בכל הגוף שכל פעם חוזרים בעונה אחרת. ומתגברים לרמה בלתי נסבלת כשאני בהריון. כל תחילת הריון יש לי יובש נוראי על כל הגרון והצוואר שמגרד ומדמם. ולקראת סוף ההריון זה עובר לרגלים. עשיתי בדיקות אלרגיה בקופ"ח ולא מצאו אלריה (לא בודקים הכל, רק אלרגיות נפוצות כמו שומשום חלב, גלוטן, אגוזים, פרוות כלבים וכו') למי שיש מידע שיכול לעזור לי כמו איך לגלות למה אני כן אלרגית או איך לטפל בבעיה (כל המשחות לעור מגורה שמציעים בבתי מרקחת צורבות לי רק יותר בעור) אשמח לשמוע. תודה מראש!!

shalva

משתמש צעיר
וואי, איך חיפשתי מישהו שאומר שזה פוסט קורונה.

הייתי מתעוררת מתוך שינה עם גירודים נוראיים:(:(:(
עבר ב''ה תוך כשבועיים.
ותופעה זו קרתה לך בקורונה עצמה או אחריה?
ניסית להשתמש בכדורים נגד אלרגיה או משהו דומה שעזר לך? כי לי זה לא עוזר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה