דרוש מידע גינה ליד ביה"ח שערי צדק

המשרד שלנו

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם יש למשהו מידע לגבי
גינה / פארק / אטרקציה
קרוב לבית החולים שערי צדק בירושלים?

אשמח לכלל מידע
תודה תודה

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יש את הר הרצל
יד ושם
גני משחקים נחמדים בבית וגן (ברזידנס ובגבעת האנטנה)
וחברה אמרה לי שיש גינה שווה ליד נוף ירושלים, לא הייתי.

ביתי

משתמש מקצוען
יש ברחוב מאחורי ביה"ח (זאב חקלאי) גינה קטנה עם קצת מתקנים,
יש יותר רחוק:ברח' עוזיאל שזה רחוב מעל הבי"ח גינה קטנה בהמשך הרחוב ופארק יחסית גדול עם מתקנים מענינים ברח' בית וגן וגם הר הרצל- לא מאוד קרוב שם יש משטחי דשא ענקיים אבל אין מתקנים.

ביתי

משתמש מקצוען
מה יש בפארק?
איזה מתקנים?
יש שם מים?

תודה רבה לעונים!!!
אין שם מים אלא אם כן ברזיה נקראת מים, יש שם מתקנים לא הכי שגרתיים(3-4 ) ויש גם מגלשות ומשטחי דשא גדולים זה ברח' בית וגן. אני זוכרת שתמיד שהיינו הולכים לשם כל הילדים היו נהנים מאוד.

לאה אהרונוב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נראה לי שיש יציאה לגינה הזאת מהבנין הישן של הבית חולים (ליד איפה שפעם היה המיון ילדים אולי עדיין שם המיון אני לא יודעת ב"ה הרבה זמן לא הייתי שם)

אבן שלמה

משתמש מקצוען
יש את פארק בית-הכרם מרחק 10-15 דקות פארק גדול ויפה הרבה פינות מדשאות ומתקנים, יש שם גשרים מעל בגין, גינה גדולה ומטופחת [ממשיכים לככר דניה יורדים שמה לתוך השכונה עד רחוב הגיא למטה.]

זהבהלה

כל מה ששווה באליאקספרס !!!
מנוי פרימיום
יש יותר רחוק:ברח' עוזיאל שזה רחוב מעל הבי"ח גינה קטנה בהמשך הרחוב ופארק יחסית גדול עם מתקנים מענינים ברח' בית וגן וגם הר הרצל- לא מאוד קרוב שם יש משטחי דשא ענקיים אבל אין מתקנים.
הגינה הקטנה והמסכנה הוחלפה בשבועיים האחרונים בגינה גדולה עם כמה מפלסים וסמוכה לבית חולים מרחק 5 דקות (מקומה 6 ).
המתקנים ממש חדשים ויש דשא. מאד נחמד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה