טיול גינה בבני ברק באזור לנדא דחוף!

יועצת נישואין

משתמש פעיל
רציתי לדעת על גינה באזור רח' לנדא בבני ברק /פתוחה בשעות 11-12 בלילה דחוף תודה
הגינות בבני ברק נסגרות בשעה שמונה - ויש שומר עם נשק שלוף לכל מי שמעיז להיכנס

כמובן בצחוק
מה הכוונה פתוח, ממתי גינות סגורות

יש מאחורי 'גני טל' ו'מרום שיר' גינה עם מתקנים וספסלים - אבל בלי להרעיש לשכנים כמובן

נתנאל אהרן

משתמש רשום
הגינות בבני ברק נסגרות בשעה שמונה - ויש שומר עם נשק שלוף לכל מי שמעיז להיכנס

כמובן בצחוק
מה הכוונה פתוח, ממתי גינות סגורות

יש מאחורי 'גני טל' ו'מרום שיר' גינה עם מתקנים וספסלים - אבל בלי להרעיש לשכנים כמובן
פארק מרום נווה ראיתי שנסגר ב11

תהילה ר

משתמש פעיל
מרום נווה באמת נסגר ב11
בגינה בלנדא מרום שיר- זה מקום הומה אז אולי פחות מתאים לשבת שם
אפשר ללכת לכיוון של גורדון, חנה סנש. יש שם שדרות שקטות יותר עם ספסלים

תהילה ר

משתמש פעיל
כן. מאד
אפשר להכנס ברח' של מגדל המים - אבא גרוסברד (פניה מחזו"א- רחוב אחרי לנדא)
ואז שם יש כניסה בצד שמאל לגינה בין הבנינים
אפשר להמשיך עוד קצת עד לרחוב הראשון בצד שמאל ולהסתובב ימינה שם
יש שם כמה מקומות שקטים יחסית באזור

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אפשר ללכת לכיוון של גורדון, חנה סנש. יש שם שדרות שקטות יותר עם ספסלים
קחו בחשבון שלא מדובר בשדרות רחבות מאוד
מעל כל ספסל יש חלון של שכנים במרחק מטרים בודדים...

reframing

משתמש צעיר
פארק מרום נווה ראיתי שנסגר ב11
זה ברמת גן...
יש גינה בבית שמאי/ גן 93/ אם אני לא טועה יש גינה מאד יפה איפה שהיה פעם גן החרציות (אנילביץ') אולי יש ניקים שיותר מעודכנים לגביה?
ותלוי מאד לסוג הפגישה..., הגינות בבני ברק לא ענקיות...

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני לא מקומי האם זה קרוב מלנדא
אם הוא לא מקומי, אז צריך הסבר ומיקום מדוייק עם מפה ומצפן. גם המקומיים שבכם - בדקו את עצמכם לפני מסירת מידע.
קרה לי שהלכתי רחוב וחצי בבני ברק, מרחק קילומטר וחצי (!) בשביל בניין שהיה 100 מטר ממני כי.... לא היה שילוט, והמקומיים (אלו שכן ידעו להסביר) אמרו לי (אחרי שעברתי את הפניה) "בפניה הבאה ימינה". דוגמא אחת מני רבות.
בהצלחה
זה ברמת גן...
בפסיעות של עוג זה מרחק זרת.

11311

משתמש צעיר
זה ברמת גן...
יש גינה בבית שמאי/ גן 93/ אם אני לא טועה יש גינה מאד יפה איפה שהיה פעם גן החרציות (אנילביץ') אולי יש ניקים שיותר מעודכנים לגביה?
ותלוי מאד לסוג הפגישה..., הגינות בבני ברק לא ענקיות...
הגינות בבית שמאי/93/אנילביץ די עמוסות
יש גינה ליד רחוב יהודית שזה 5 דקות הליכה מלנדא, היא כבר ברמת גן ממש על גבול בני ברק
הכניסה אליה זה ממדרגות מיהודה הנשיא, אחרי הפניה לרחוב יהודית
זה גינה קטנה מאוד אבל הגיוני שהיא תהיה ריקה (לא יצא לי להיות שם בשבת, אבל אני מאמינה שזה אזור שקט כי ביומחול יש שם בעיקר חילונים)
רק שימו לב שאין שם עירוב

גן עיריית בני ברק זה בערך 12 ד' הליכה, אם עמוס בגינה אפשר לעלות לרחוב ארזים שזה אזור ממש שקט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה