דרוש מידע גי'מייל כותב לי שהוא שלח קוד .... והוא משקר!!

למה מה קרה?

משתמש פעיל
הי לכולם,
ניסיתם להחליף סיסמא? ניסיתם ולא הצלחתם כי גוגל דרש קוד אימות?
אם לא תעשו ככה: כנסו לשחזור כתובת מייל כאן, "תשחזרו" את המייל ואחרי הודעת הצלחה יש אופציה (לא כ"כ רואים) לשנות את הסיסמא, תשנו, ואז תכנסו שוב
עבד לי ב-3 כתובות מייל שונות
עבד? תעשו לייק, לא עבד? תעשו שכוייח (בכ"א ניסיתי ועבדתי...). סתם, אתם לא חייבים.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
הי לכולם,
ניסיתם להחליף סיסמא? ניסיתם ולא הצלחתם כי גוגל דרש קוד אימות?
אם לא תעשו ככה: כנסו לשחזור כתובת מייל כאן, "תשחזרו" את המייל ואחרי הודעת הצלחה יש אופציה (לא כ"כ רואים) לשנות את הסיסמא, תשנו, ואז תכנסו שוב
עבד לי ב-3 כתובות מייל שונות
עבד? תעשו לייק, לא עבד? תעשו שכוייח (בכ"א ניסיתי ועבדתי...). סתם, אתם לא חייבים.
אני לא נתקעתי אבל תודה על הרעיונות

ובאמת חבל שאנשים כמו אפילו אשרינו - לא נכנסים לעובי הקורה.

(אולי לאשרינו זה דילמה כי מבחינתם עדיף גם לא מייל?)

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אשמח לעזור, אני יכול לקבל בשביל מי שצריך הודעת אס אמ אס ולשלוח לו במייל.
המייל שלי kjohvusv שטרודל ג'ימל וכו'

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אשמח לעזור, אני יכול לקבל בשביל מי שצריך הודעת אס אמ אס ולשלוח לו במייל.
המייל שלי kjohvusv שטרודל ג'ימל וכו'
לכאורה זה לא יעזור להם כי הטלפון שלהם שמעודכן הוא ללא sms
ואי אפשר לשנות לכאורה...

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
כתבו כאן (או במקום אחר) שאם מניידים את המספר הכשר לרשת גולן, אפשר לקבל SMS, (כמובן אם מכניסים את הסים לטלפון לא כשר), וכך לעשות שחזור חשבון .
זה נכון? מישהו ניסה את זה? הסים לא נחסם?

נערך לאחרונה ב:

יענקושלה

משתמש רשום
כתבו כאן (או במקום אחר) שאם מניידים את המספר הכשר לרשת גולן, אפשר לקבל SMS, (כמובן אם מכניסים את הסים לטלפון לא כשר), וכך לעשות שחזור חשבון .
זה נכון? מישהו ניסה את זה? הסים לא נחסם?
היום זה לא עוזר
אין שום דרך לקבלSMS למספר כשר בגלל סיכום של ועדת הרבנים עם החברות.
אם יש לך פתרון אשמח שתעלה לטובת כולנו

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו ניסה להפנות שיחות של סים כשר למספר לא כשר?

האם הגיע לו לשם הודעת sms?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה