גיזרה

מינדי ל

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
מחפשת גיזרה של מכנסיים סטנדרטיות
לילד בן שנה ו..

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
יש לך מכנסיים שטובות עליו בגזרה שאת רוצה? תוכלי לעשות גזרה לבד (נראה לי שזה קרוב לתחום שלך , לא?)
העתיקי לנייר את צורת המכנסיים

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא מדויק
היא צריכה לפרום את המכנס לחלקים
אם יש לך מכנס שקטן וכבר לא שמיש את יכולה לגזור/לפרום
לשרטט ולהוסיף עוד כשתי ס"מ מסביב
שימי לב שהבדים יהיו פחות או יותר זהים מבחינת המתח
גזרת מכנס טיץ תהיה קטנה ולוחצת מאד אם תעשי אותה על בד קשיח

מינדי ל

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
מחפשת גיזרה אמתית
אין לי מכנסיים לפרום
ולהעתיק זה לא יצא טוב מנסיון

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי גזרה אבל... היא לא מוצלחת(מותן מדיי גבוה ומכנס רחב ) ואני לוידעת אם ישגזרות מוצלחות למכנסיים הרוב משתמשים עם מה שיש לי (גזרה כלילה)
עדיף לך לנסות להעתיק זה מהנסיון שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה