דרוש מידע ג'יבליה זה כאן.

מצב
הנושא נעול.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
סטית מהנושא, לא מדברים על יחידות....
1. קראתי את כל האשכול ודובר לא פעם על יחידות.
2. המציאות תקפה גם לגבי מרפסות. בהסכם עליו חתמנו עם הקבלן התחייבנו שלא להפריע לכל התפרעות של אחד מהשכנים, וממילא אין מה לבא עליו בטענות וזו זכותו הקניינית.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אמר לי משהו מה אכפת שהוא בונה ממילא עוד מעט אני יצטרך לבנות אז אני מאשר לו גם כדי שבבא הזמן הוא יחתום לי

פ.נ

משתמש מקצוען
בשבוע אחרון היתפרסם שהיה מקרה בבני ברק ששכן בנה על חשבון שכן שיני יחידה ובית מישפט פסק שהשכן צריך לשלם דמי שכירות לשכן השיני שזה בא על חשבונו

• תודה
Reactions: -S-

ישראליס

משתמש פעיל
העולם מחולק לשניים,
אין סיכוי שצד אחד יצליח לכנע את הצד השני בצדקת דרכו.
יש כאלה שנולדו עם טבע שהכל חייב להיות מסודר ומאורגן, והם בטבעם לא מסוגלים לסבול שום עוולה.
ויש את אלו שנולדו עם טבע משוחרר, ופתוח, ולא איכפת להם שבונים להם בתוך הסלון.
זה פשוט עניין של מזג
כמובן שיש חצופים בצורה קיצונית ועליהם אני לא מדבר.

-S-

משתמש פעיל
1. קראתי את כל האשכול ודובר לא פעם על יחידות.
2. המציאות תקפה גם לגבי מרפסות. בהסכם עליו חתמנו עם הקבלן התחייבנו שלא להפריע לכל התפרעות של אחד מהשכנים, וממילא אין מה לבא עליו בטענות וזו זכותו הקניינית.
מי הקבלן? , שנדע ממי להיזהר. אני מתכוונת ברצינות! דברים כאלה צריך לדעת, כי אם אני הייתי נופלת לבניין כזה (דירה מיד שניה לדוג) עם הסכם כזה, היה לי המון המון עגמת נפש.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה