גיבוי סיסמאות

שולמית אור

משתמש מקצוען
האם יש דרך לגבות סיסמאות מכרום?
אני חוששת שאם חלילה יקרוס המחשב אני נשארת בלי סיסמאות...:eek:

שולמית אור

משתמש מקצוען
לא הבנתי.
האם אני יכולה להכנס לכל מחשב באמצעות כרום + סיסמה, ואז יש לי אפשרות לצפות בסיסמאות?
או שרק במכשירים שסונכרנו עם המחשב שלי?

bris

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי.
האם אני יכולה להכנס לכל מחשב באמצעות כרום + סיסמה, ואז יש לי אפשרות לצפות בסיסמאות?
או שרק במכשירים שסונכרנו עם המחשב שלי?
אפשר להכנס לכאן ולראות את כל הסיסמאות

גם בלי הכרום (בתנאי שהם סונכרנו)

passwords.google.com

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
יש קובץ שמכיל את הססמאות אפשר לשמור אותו בצד לגיבוי
chrome-password3.jpg

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
ישנה אפשרות פשוטה, לשמור את כל הסיסמאות על הכרום כשנכנסים לכרום ומבצעים סנכרון ואז כל הסיסמאות שמורות על השם משתמש שלך בכרום ומכל מחשב שאתה נכנס עם השם משתמש שלך יש לך את כל הסיסמאות. וברגע שאתה יוצא מהמשתמש שלך זה נמחק מהכרום.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אצלי יש לי קובץ וורד עם כל הסיסמאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה