גוגל אדסנס - אכזבה

ניב אסרף

משתמש צעיר
D I G I T A L
בס"ד

שלום רב,
אני עובד עם שירות המודעות של גוגל הנקרא - 'אדסנס' , אני לקוח דיי וותיק למען האמת, אני עובד איתם כ-3 שנים, מקבל תשלומים בזמן ובאופן תקין, אך לפני מספר דקות קיבלתי לתומי, הודעת מייל אוטומטית, שבה גוגל חסמה לי את החשבון בגין "חשבון AdSense שלך מהווה סיכון ליצירת פעילות לא חוקית." ונוסף על זאת מציינת ההודעה האוטומטית כי "אין להשיב למייל זה." ומפנה למאגר שאלות היכולות להעיד על סיבת החסימה.

בתור אדם שעובד איתם מספר שנים וכבר קיבל תשלומים בעבר, הופתעתי.
הכיצד גוגל 'הגדולה' מספקת מענה אנושי כ"כ עלוב (אם בכלל) לעניינים הכספיים של שותפיה?
מעניין אותי האם קיימת עילה לתביעה משפטית?אומנם גוגל חברת ענק ואני סבור שהם מכוסים מבחינה משפטית אך האם אין פה עסק משומן אשר איננו פועל בתום לב?

בכל אופן, שלחתי הודעה דרך הטופס שלהם בתקווה לקבל מענה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תופעה ידועה ומוכרת.
גם אני הייתי די המום לגלות שחשבון האדסנס שלי הושבת בלי לספק עילה.

בהמשך גיליתי שלא מעט אנשים שונאים את אדסנס ואדוורדס על רקע תופעות דומות.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
גם אני מצטרף להנ"ל.
זה לא מהיום וזה לא ממש השתנה בשנים האחרונות.

אגב, בגוגל אדוורדס כמה שידוע לי קיים מענה אנושי כלשהי על מיילים וטלפונים.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גם אני מצטרפת להנ"ל.
גם אין שירות לקוחות בכלל !! גם אין התיחסות לטופס ששולחים בקשה לבדיקה חוזרת !!!
וגם, וזה גוגל - החברה שיודעת עלינו הכל - אין אפשרות לפתוח חשבון חדש מגימייל חדש. (אתם מוזמנים לנסות, אחרי יומיים תקבלו הודעה שגוגל גילתה ששניהם מתיחסים לאותו משתמש והיא לא יכולה להעביר אליך את הכסף כי החשבון השני שלך נעול)

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י דינקיס;586794:
גם אני מצטרף להנ"ל.
זה לא מהיום וזה לא ממש השתנה בשנים האחרונות.

אגב, בגוגל אדוורדס כמה שידוע לי קיים מענה אנושי כלשהי על מיילים וטלפונים.

בגוגל אדוורס הם מקבלים ממך כסף. באדסנס הם משלמים...

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
מוכר וידוע.
ברגע שהם רואים שאתה עולה להם יותר מידי כסף - חוסמים אותך מסיבה לא ממש ברורה.

ניב אסרף

משתמש צעיר
D I G I T A L
האמת שהרווחים לא היו בשמיים, 100-200 דולר בכמה חודשים.
בכל מקרה, קיבלתי מייל חזרה, שעל-אף הערעור, הם לא מצאו לנכון להחזיר את החשבון לפעילות תקינה.

מישהו מכיר תוכנית שותפים טובות יותר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה