שאלה גובה חלל וילה

מוטי ברנט

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה מראש מכל המקצוענים פה בפורום
וילה בת קומה אחת, איך הייתם מתכננים את גובה הבית?
החלק הראשון זה אגף סלון ומטבח כולל כניסה, כאשר המטבח צר יחסית, 3 מטר ברוחב 5.5 באורך והסלון 5.5 על 6,
החלק הפנימי יותר זה אגף המגורים שכולל 4 חדרי שינה.
אודה להצעותיכם!

חני וולפא מעצבת פנים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני הייתי מתכננת את הגובה בחלל הציבורי-מטבח וסלון גבוה
ואילו בחדרי השינה והשירות גובה סטנדרט 2.70-2.90
בחדרי רחצה או החדרים שהם ממש קטנים הייתי אפילו מנמיכה ל 2.60-2.70
כמובן שזה יהיה גובה אחרי הנמכות(אם מתוכננות)

מוטי ברנט

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני הייתי מתכננת את הגובה בחלל הציבורי-מטבח וסלון גבוה
ואילו בחדרי השינה והשירות גובה סטנדרט 2.70-2.90
בחדרי רחצה או החדרים שהם ממש קטנים הייתי אפילו מנמיכה ל 2.60-2.70
כמובן שזה יהיה גובה אחרי הנמכות(אם מתוכננות)
תודה
איזה גובה הייתם מתכננים את החלל הציבורי?
שכחתי לציין שיהיה גם אפשרות להשתמש בגג כמרפסת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה