בשירות 'הדובר': נוחעם ברזסקי בעימות ישיר מול דובר אגד

• פותח הנושא קופירייט
  • פורסם בתאריך

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י mig;1051080:
לא, אבל ילדים בגודל ממוצע של 5-10 בהחלט יכולים לשבת כמה בספסל אחד ליד השני.

נכון, ויעידו צאצאי שכך אני מחנכם. אני התווכחתי עם מי שטען שזו סיבת החוק

Pro

משתמש רשום
נכתב ע"י פקאן;1050998:
למה לא נפתח לי הקישור לג'מבומייל?? רושם לי

408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time​

מה זה אומר?

ג'מבו מייל נחסם לגולשי אתרוג
ניתן להגיש בקשה לפתוח אותו

אבי 24

משתמש רשום
אני מצטרף למה שנאמר כאן, בפרט לכך שעל אף חשיבות העניין שדובר אגד בטיפשותו הצהיר בשידור שהוא אכן מאשים ציבור שלם כגנבים- עדיין היה צריך לומר בצורה ברורה שהנתונים שלו הם שיקריים.

איך אנחנו יכולים לדעת שהם שיקריים?

ראשית- חובת ההוכחה מוטלת עליו. הוא אומר דבר שאינו הגיוני (בשנת תשע"ג, החלה התארגנות הציבור החרדי לגנוב מחברת אגד...) הנוגע לציבור רחב- ציטוט מספרים ללא סימוכין של מחקר מקיף וחתום ע"י אנשי מקצוע לא מספק כלל.

שנית- מנסיון אישי שלי (נוסע בעיקר בדן) מעולם לא ראיתי אדם חרדי שלא שילם! כן ראיתי -ויותר מפעם אחת- אדם שנכנס עם העגלה/ילדים או שניהם גם יחד, ולאחר התארגנות קצרה בא מיוזמתו לשלם. וכן ראיתי פעמים רבות מדי, נערים חילוניים שמתגנבים לאוטובוס עמוס ולא משלמים, כאשר כל הנוסעים החילוניים שותקים. אני מניח שאני לא היחיד עם נסיון כזה.

גם אני חושב שעלינו למחות על כזה דבר מביש. אך צריכים להתאגד תחת מחאה אחת או שתיים. אם נתפזר- לא יצא מכך כלום.

אגב רעיון- לדעתי כפרתם של העיתונים שפרסמו מודעה זו- שיפרסמו בחינם אחת מהמודעות שהופקו כאן!!!
אולי אפילו שווה להרתם כולנו ולקנות מודעה כזו!

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י פקאן;1051086:
אף אחד לא יודע מה הנ"ל אומר?

העליתי לדרופבוקס, בקיצוץ ההפרסומות בהתחלה.
הנה קישור

הם אומרים ברור:
החרדים לא משלמים, הערבים כן וק"ו כל מגזר אחר.
מגמה הולכת וגדלה. דוקא לאחרונה.

"היהודים אשמים בהכל, והם עוד טוענים לאנטישמיות".

בוז לעיתונים החרדים.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י חויד;1050896:
לדעתי, העיתונים הגדולים
יתד, המודיע - צריכים להרים את הכפפה
ולעשות תחקיר ענק על העניין הזה!
אי אפשר לשתוק על זה,
אם לא יעשו כלום, זה ידעך... עד שישכחו מזה
והכל יחזור לקדמותו.

לדעתי לעיתונים היה אסור בכלל לפרסם מודעה כזו, הם התרשלו בתפקידם להגן על הציבור החרדי תמורת בצע כסף, אני כמעט ביטלתי את המנוי בגלל המודעות האלו.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בדיוק לאחרונה, נסעה גיסתי באגד עם עגלת בוגבו (אתם יודעים כמה זה עולה...) לבד, כשירדה ופתחה את התא מטען, כדי לשלוף את השלד של העגלה והאמבטיה, היא היתה לבד עם התינוק, אז, דבר ראשון הוציאה את האמבטיה , והלכה להניח בתחנה את האמבטיה, הנהג פשוט סגר את התא מטען על השלד, תוך כדי שהיא מתקדמת לכיוון האוטובוס לקחת את השלד, והמשיך לנסוע ופשוט מעך את השלד של העגלה נוסעים ואנשים שחיכו בתחנה קראו לנהג לעצור, כשהוא עצר הוא צרח עליה מה פתאום הניחה את השלד ככה. הם הגישו תלונה במשטרה, אבל אגד סרבו לשלם את הנזק. קרוב משפחה, שהוא עו"ד הגיש תביעה והם טענו שזה באשמתה הם הביאו עדים, ואגד טענו שכל החרדים שקרנים.

בסופו של דבר, לפני חודש הם שלחו לה את הסכום שהם תבעו, בצרוף מכתב, שהם עשו את זה "לפנים משורת הדין"...

כנראה מישהו איים...

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שושיה;1051304:
בדיוק לאחרונה, נסעה גיסתי באגד עם עגלת בוגבו (אתם יודעים כמה זה עולה...) לבד, כשירדה ופתחה את התא מטען, כדי לשלוף את השלד של העגלה והאמבטיה, היא היתה לבד עם התינוק, אז, דבר ראשון הוציאה את האמבטיה , והלכה להניח בתחנה את האמבטיה, הנהג פשוט סגר את התא מטען על השלד, תוך כדי שהיא מתקדמת לכיוון האוטובוס לקחת את השלד, והמשיך לנסוע ופשוט מעך את השלד של העגלה נוסעים ואנשים שחיכו בתחנה קראו לנהג לעצור, כשהוא עצר הוא צרח עליה מה פתאום הניחה את השלד ככה. הם הגישו תלונה במשטרה, אבל אגד סרבו לשלם את הנזק. קרוב משפחה, שהוא עו"ד הגיש תביעה והם טענו שזה באשמתה הם הביאו עדים, ואגד טענו שכל החרדים שקרנים.

בסופו של דבר, לפני חודש הם שלחו לה את הסכום שהם תבעו, בצרוף מכתב, שהם עשו את זה "לפנים משורת הדין"...

כנראה מישהו איים...

את מזכירה לי מקרה הזוי שהיה לנו,
בעלי הכניס את המזוודה לתא המטען -
ובעודו מזדקף מצא מולו את הנהג שואג עליו למה הוא מעכב אותו,
ותוך כדי טרק את תא המטען כמעט בפרצופו בצורה די אלימה...
עד היום אין לנו מושג מה עבר עליו :eek:
אולי גם לו התת-תנאים היו קשים...

לפחות פעם מתוך 3, בערך, האוטובוסים עוצרים באמצע הדרך מתנשפים בקוצר נשימה. או שאחרי 10 דקות ללא מנוע [וללא מזגן כמובן] הם מתאוששים ושבים לחיים, או שעוברים אוטובוס... נכון כיף?

ובאחת הפעמים האלו כשהאוטובוס גרר את עצמו באיטיות, ישב שם אדם מסכן, קצת לא בסדר... והוא שאל בתום ליבו את הנהג (בקולי קולות): נהג! מדוע אתה נוסע כל כך לאט? כולם עוקפים אותך!
ההוא שטף אותו בפרצופים ובמשפטים נזעמים... 'אתה תתן לי לעשות את העבודה שלי! שקט!'.. עד שאחד נחמד הרגיע את הנוסע המסכן והסביר לו את מצב האוטובוס, שיחד עם העובדה שהכביש כרגע בעליה, פשוט אי אפשי לו לנסוע במהירות שעולה על מהירות אופניים.

איייייי ההגה בידיים של אגד... ומה עם שאר חלקי האוטובוס?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
שאלה קטנה:
האם יש סיכוי שבולטון יקבל את תיק אגד, אחרי שיתאכזבו מגל אורן, בזמן שנוחעם ככה מתקיף אותם?
או מה שחשוב לראשונים זה רק שהתיק ייצא מגל אורן, יעבור למשרד ביניים, ואחרי שנה להסתער עליהם?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י GRN;1051417:
יומון שפרסם את הקמפיין?:rolleyes:
אל תשאל שאלות שלא תשמע שקרים ;)

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
במילים אחרות:
לפי הגירסה שלך נוחעם 'התנדב' להתעמת עם דובר אגד כמהלך אסטרטגי להעברת התיק לצד שלו?
ונתנו, בוז על עצם המחשבה.

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י ונתנו10;1051408:
שאלה קטנה:
האם יש סיכוי שבולטון יקבל את תיק אגד, אחרי שיתאכזבו מגל אורן, בזמן שנוחעם ככה מתקיף אותם?
או מה שחשוב לראשונים זה רק שהתיק ייצא מגל אורן, יעבור למשרד ביניים, ואחרי שנה להסתער עליהם?
אכן. לא היה מוצלח שנוחעם היה זה שהתאריין למתקפה. ובפרט כשהו נתן לגיטמציה למציאות בשטח, כשהטענות הם רק על החלק היחצנו"ת.

או שהיה מכחיש את הנתונים ההזויים, או שמישהו אחר היה מתראיין. יותר מה'עמך'...

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י shoshi;1051426:
ונתנו, בוז על עצם המחשבה.
מכבד את ההתקפה.
גם אני יודע שזה הרבה יותר טוב מכל הגנה.
;)

יערי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ונתנו10;1051415:
ועוד משהו:
בקרוב כתבה באחד היומונים החרדים על הקמפיין ה'אגד'י.
מי שמעוניין שמודעתו תפורסם, יכול לשלוח למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
למה אי אפשר לכתוב את שם היומון, כששמו מופיע בכתובת המייל.
בכל מקרה שאפו על הרמת הכפפה, ואי החרדה מתגובתה של גל אורן.

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
יש איזה עורך דין שמחפש רייטינג? ישלו כאן תיק טוב

רק עיצוב

משתמש פעיל
נכתב ע"י ונתנו10;1051415:
ועוד משהו:
בקרוב כתבה באחד היומונים החרדים על הקמפיין ה'אגד'י.
מי שמעוניין שמודעתו תפורסם, יכול לשלוח למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

חשוב מאד שהפרסומות שהוכנו עד עכשיו לא יתפרסמו בעיתונות כתגובה של הציבור החרדי לקמפיין של אגד, זה עלול ליצור תמונה לא נכונה כאילו שהציבור שלנו מודה שאכן הם גונבים, אבל יש לכך סיבה שלטענתם מוצדקת, כמו חוסר השירות, זלזול, וכו'

זה יהיה נורא אם כך יצטייר התגובה שלנו, כבר מספיק שיצא מכשול ע"י אחד המתראיינים (שלא באשמתו כמובן) שלא התכונן לעימות ולכן לא הדגיש בכלל שעמדת אגד עם כל הנתונים הממוספרים שלה הזויים לחלוטין, ויעידו ע"כ אלפי נוסעים חרדיים וגם לא חרדיים מדי יום

אני מציע שלעיתונות וכן בבמה חשובה כאן בפרוג -הלא פחות חשובה ויעילה לדעתי- יועלו כרזות שיסבירו את עמדת הציבור בנוגע לההאשמות השקריות של אגד,

לדוג' כרזה שמראיין נהג חילוני שפוי, שמשמש כנהג בקווים חרדים וחילוניים כאחד, ומסביר את ההבדלים האדירים שהוא חווה יום יום בנסיעותיו עם המגזר, כולל התייחסות ממוקדת לנושא האי תשלום, יש מאות נהגים שכל מי שיושב לידם במשך נסיעה יכול לשמוע מהם משפטים מעין אלו (אני לא מאמין שישמח שתפרסם את תמונתו ואת שמו אך ניתן לשים תמונה אקראית וגם שם כזה ולכתוב שהתמונה והשם להמחשה בלבד והפרטים האמתיים שמורים במערכת מסיבות מובנות...)

בשלב מאוחר יותר נוכל יותר להתחיל בקמפיין פנים חרדי לחשוף את פניהם האמיתיים של אגד עם כל אותן רעיונות שהועלו - אך לדעתי כדאי להוסיף בכל מודעה כיתוב, שיסביר באיזה שהוא צורה שאין כאן כוונה להצדיק אי תשלום היות ואין אצלנו תופעה כזאת, אלא באנו לעורר את תשומת לב הציבור ליחס המכפיש והמזלזל לה אנחנו זוכים מחברת אגד.

מקווה שהובנתי, והאחריות של העיתונות לא לחזור על שגיאות ולחשוב טוב לפני כל צעד בעניין זה, שלא ייצא ח"ו מכשול תחת ידם.

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש מצב שאגד שילמו להם כדי שיטו את הראיון לטובתם.
או שלשדרנים האלא היה איזה עניין לצדיק את אגד/ללכלך את החרדים
כי לא היה שום משפט נורמלי שנתנו לו להגיד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה