בשירות 'הדובר': נוחעם ברזסקי בעימות ישיר מול דובר אגד

• פותח הנושא קופירייט
  • פורסם בתאריך

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י חילו;1052359:
ואגב, אנקדוטה מעניינת קבלו משהו שהתפרסם לא מזמן בפורום אחר:

צפה בקובץ המצורף 167676

אורי לופליאנסקי? מי זה????... (יש קשר?)

אגב, מאוד מעניין ששני הילדים נשואי הכתבה הם מהמגזר הזה שבשנה וחצי האחרונים לא משלם באגד... מוזר...:cool:

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י sr;1052348:
גל אורן לא משלמים לי. אפשר להרגע.
הם משלמים לכל העיתונים ומהם וגם שאר המשרדי פרסום מגיעה הפרנסה
מציאות שרק המודיע לא פרסם את המודעה ושאר העיתונים לא יכלו לעמוד בפיתוי

הסקר המשרדי היה אמין ביותר למרות שאתם לא חייבים לקבל זאת (אני מכירה את מי שענה את התשובות)
הקמפיין אמנם פוגעני ואגד לא בסדר בשירות אבל לצערינו חייבים לעקור את התופעה הזאת מהשורש גם אם היא קיימת במימדים של אחוזים בודדים ולא בעשרות כטענת אגד.

ושוב, עיקר הבעיה היא כפי שכתבתי שרוב האנשים עושים זאת משכחה ולא בכונה תחילה או מתוך עשיית דין לעצמם שזו תופעה נרחבת ביותר בציבור החרדי (רק מהמנויים של העיתון אצלינו יש לי אפשרות לספר לכם עשרות סיפורים שאנשים חושבים משהו אחד אבל ההלכה סוברת אחרת לגמרי)

המודיע? לא פרסם?
יש פה למישהו בעיה בהבנת הנקרא :confused:

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חילו;1051704:
הסביר לי פעם נהג בקו עירוני שמעל או מתחת הדלת הקדמית יש גלאי שמונה את מספר העולים לאוטובוס וכשהוא מוצא פער משמעותי (כי יש כאלו שעולים עם נייר בלבד) בינו לבין התשלום במחשב הנהג הוא זה שסובל

ובקווים בינעירוניים אם נהג יודע שהוא יוצא מהעיר עם אוטובוס מלא ובקופה שלו יש פחות משמעותית, אין לו צורך בפקח כדי לדעת שלא כולם שילמו לו.

באמת מעניין. הגיע הזמן שאגד יספרו לנו פעם כמה אנשים נכנסים באוטובוס אחד.

200?
150?

רק עיצוב

משתמש פעיל
הכוונה ככל הנראה שרק "המודיע" לא המשיכו לפרסם, (הם אכן היו הראשונים שהפסיקו, לפי העדכונים שהיו כאן בפורום)

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נסעתי השבוע בכמה אוטובוסים מכמה חברות ופתאום כל הנהגים עוקבים אחרי כל אחד שעולה מתי הוא משלם ונהיים עצבניים כל כך סביב נושא התשלום.
אגד הצליחה להקפיץ את כל החברות 'שהחרדים לא משלמים'
אח... כל הכסף הגדול שלהם זה מהחרדים. כפיות טובה לשמה.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י תקוה;1052867:
נסעתי השבוע בכמה אוטובוסים מכמה חברות ופתאום כל הנהגים עוקבים אחרי כל אחד שעולה מתי הוא משלם ונהיים עצבניים כל כך סביב נושא התשלום.
אגד הצליחה להקפיץ את כל החברות 'שהחרדים לא משלמים'
אח... כל הכסף הגדול שלהם זה מהחרדים. כפיות טובה לשמה.

ואני דווקא עברתי חוויה הפוכה.
עליתי על אוטובוס של חברת "דן"עם ארבעה ילדים כולל עגלה.
הנהג חייך ואמר לי קודם כל שבי, תארגני את הילדים ותחזרי לשלם.
באתי לשלם רציתי לקנות כרטיסית נוער אסבל ברב קו שלי לא מוגדרת אפשרות כזו. רציתי לקנות כרטיס אנונימי (חמישה שקלים ומתאים לכולם) לא היה לו באוטובוס. אמרתי שזה לא הוגן שעכשיו אצטרך לשלם על שלושה ילדים מחיר כפול, הנהג הסכים איתי (עדיין עם חיוך...)
וחייב את הרב קו בעוד שני ניקובים במקום שלושה. (לא יודעת מה היה קורה לו עלה פקח)

אגב, על העגלה, שלא קופלה, לא שילמתי כלל.

חני

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1052876:
ואני דווקא עברתי חוויה הפוכה.
עליתי על אוטובוס של חברת "דן"עם ארבעה ילדים כולל עגלה.
הנהג חייך ואמר לי קודם כל שבי, תארגני את הילדים ותחזרי לשלם.
באתי לשלם רציתי לקנות כרטיסית נוער אסבל ברב קו שלי לא מוגדרת אפשרות כזו. רציתי לקנות כרטיס אנונימי (חמישה שקלים ומתאים לכולם) לא היה לו באוטובוס. אמרתי שזה לא הוגן שעכשיו אצטרך לשלם על שלושה ילדים מחיר כפול, הנהג הסכים איתי (עדיין עם חיוך...)
וחייב את הרב קו בעוד שני ניקובים במקום שלושה. (לא יודעת מה היה קורה לו עלה פקח)

אגב, על העגלה, שלא קופלה, לא שילמתי כלל.

חני
נכון! יש גם נהגים כאלו והם ראויים להערכה ולהכרת הטוב (לומר להם בפירוש, כך דעתי).

חילו

משתמש רשום
נכתב ע"י איש תם;1052858:
אורי לופוליאנסקי? מי זה????... (יש קשר?)

אגב, מאוד מעניין ששני הילדים נשואי הכתבה הם מהמגזר הזה שבשנה וחצי האחרונים לא משלם באגד... מוזר...:cool:

זה אכן מיודענו 'אורי' המוכר והטוב (שעומד למשפט...), דא עקא שכשהוא עשה זאת הוא לא היה בדיוק חלק מהמגזר ה'חרדי' בהגדרתו כפי המשתמע מהכתבה....

קטיפתית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ונתנו10;1051415:
ועוד משהו:
בקרוב כתבה באחד היומונים החרדים על הקמפיין ה'אגד'י.
מי שמעוניין שמודעתו תפורסם, יכול לשלוח למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מה קורה עם הכתבה???
או שאחרי שנמרחתם ב... ועידנתם את סיפור בית שמש ופרסמתם בכותרת ש'חרדי' נעצר על ריגול
אז הציבור החרדי האמיתי [זה שבאמת מפרנס אותכם]כבר לא מעניין אותכם....

אח"כ תספרו לנו על סקרים פנימיים שהוכיחו שיש הצדקה למהלך...
בושה תכסה פנינו, אם כך נראים היומונים החרדיים, מה לנו כי נלין על החילוניים???

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שקרים פנימיים!
אני מת על זה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה