דרוש מידע בשורה לממתינים לדרכון !!!

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
בשורה ! שר הפנים משה ארבל הורה לפתוח את ארבעת הלשכות הגדולות בארץ : י-ם , ת"א , חיפה ובאר שבע להנפקת דרכונים ביומטריים ללא תור החל מהארבע עשרה לחודש הנוכחי (בעוד כשבועיים) למשך חודש - עד ה15 ליוני
בכל יום מ07:30 בבוקר עד 22:00 בלילה

כמו"כ ב15 ליוני תפתח לשכה חדשה בב"ב

חבובצ'יק

משתמש פעיל
בשורה ! שר הפנים משה ארבל הורה לפתוח את ארבעת הלשכות הגדולות בארץ : י-ם , ת"א , חיפה ובאר שבע להנפקת דרכונים ביומטריים ללא תור החל מהארבע עשרה לחודש הנוכחי (בעוד כשבועיים) למשך חודש - עד ה15 ליוני
בכל יום מ07:30 בבוקר עד 22:00 בלילה

כמו"כ ב15 ליוני תפתח לשכה חדשה בב"ב
כל הכבוד...
אך לכל אלו שמתכננים אז לחדש את הדרכון שלהם, מומלץ להם לבוא יום קודם ולהמתין עד למחרת, אחרת קשה לי להאמין שיגע תורם.
אאא אולי לא... לא יודע.

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ומה לגבי תעודות זהות??? תורים עוד יותר מחצי שנה!!!

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אך לכל אלו שמתכננים אז לחדש את הדרכון שלהם, מומלץ להם לבוא יום קודם ולהמתין עד למחרת, אחרת קשה לי להאמין שיגע תורם.
אמר היום כבוד השר:
"בואו ביום חפשי שלכם
קבלו מספר - ובאתר של רשות האוכלוסין יש אפשרות לעקוב אחר התקדמות התור שלכם"

אפשר בינתיים לקפוץ ממול לעזריאלי לשופינג וכוס קפה..

שלום זכר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ומה לגבי תעודות זהות??? תורים עוד יותר מחצי שנה!!!
משבר הדרכונים: ארבע הלשכות הגדולות של משרד הפנים, בירושלים, ת"א, חיפה וב"ש ייפתחו במשך כחודש, בין ה-14.5 ל-15.6, ללא תור. כלומר, אזרחים יגיעו לחדש ולהנפיק דרכון ביומטרי כמו בעבר. הלשכות יהיו פתוחות בין 7:30 בבוקר ל-22:00 בערב, וישמשו אך ורק להנפקת דרכונים ותעודות זהות ביומטריות (גלובס).

34

משתמש חדש
מישהו יודע אולי איפה זה אמור ליהיות בבני ברק?
מה הכתובות?
איפה זה בי-ם,תל אביב ,חיפה.???

צבי2

משתמש פעיל
בואו נאמר שהבשורה הגדולה שמי שבאמת חשוב ודחוף לו יוכל להשקיע יום או יומיים ולצאת עם דרכון...

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם לדרכון ראשון?

אני מאיר

משתמש רשום
רגע,
מה עם מי שיש לו תור מוזמן ל-14.5? אני מחכה כבר מלא זמן, עכשיו אני אצטרך לחכות שעות בתור?

34

משתמש חדש
מה שנאמר למעלה זה גם עבור דרכון ראשון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה