בצק סוכר - כמה זה טעים?

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
למישהי יש ניסיון עם בצק סוכר?
זה רק יפה או גם טעים?
כמה עולה, איך מכינים...

אשמח לחוות דעת והמלצות

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אפשר לאכול פלסטיק באותה מידה.
אולי אפילו עדיף, כי זה בלי קלוריות.

לילי 1

משתמש מקצוען
לא מכינים, קונים. מטורף להכין לבד

אפילו ילדים לא אוכלים את זה. תשכחי ממבוגרים. לא נפתח לי הקישור אבל לרוב צריך ניסיון ויידים טובות כדי שיצא ממש יפה. מבחינתי משמש כהפעלה נהדרת בסגנון פלסטלינה אכילה לימות החופשה. ושוב, מנסיון, הילדים לא אוכלים את היצירותאבל עדיין נורא כיף...

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא הייתי אומרת 'לא' כל כך גורף,
זה עניין של טעם.
מכירה גם מבוגרים שאוכלים בשקיקה.
זה די יקר ומצריך מיומנות וידיים טובות. אחרת… זה יכול להיות מתסכל ולהיראות די דוחה.
בסרטונים באינטרנט הכל נראה כל כך קל ופשוט. בפועל, הרבה פעמים את מגלה שכחסרת נסיון את לא מצליחה לגלגל אפילו נחש יפה, בטח לא לעשות איתו משהו.
לא באה לרפות את ידיך, אם את מכירה את עצמך כמסוגלת- לכי על זה. תקני חבילה אחת ותנסי. תחילה צריך 'ללוש' בכח בידיים עד שרך, לעבוד עם הרבה קורנפלור כדי שלא ידבק, להיזהר שלא יתייבש ולשמור בקופסא סגורה כל זמן שלא משתמשים.

בהצלחה!
אם יצא יפה, תעלי לנו תמונות!

מירי456

משתמש מקצוען
אם זה נאכל יחד עם העוגה והעוגה טעימה, אז אין שום בעיה.

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
ילדים יאכלו בתאבון. מבוגרים אם יראה יפה וילך עם העוגה- יטעמו בנימוס.
קצת קשה לעבוד איתו. די דומה לעבודה עם פלסטלינה. רק שזה הרבה יותר דביק וצריך לעבד אותו מלא עד שאפשר לעשות איתו משהו.
אם יש לך ידיים טובות ועצבים להתקשקש עם זה- תלכי על זה.

poupee

משתמש פעיל
עימוד ספרים
הייתי אומרת שמי שאוהב מתוק אוהב את זה, הילדים שלי מתים על זה!!! וכמובן צריך לדעת לעבוד איתו עם הזמן זה הולך ונהיה יותר קל וכייפי!

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הטעם שלו לא גרוע בכלל.
אם יש עם זה עוגה טובה זה יכול להיות אפילו טעים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  51  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה