כללי בצער רב, הנרצחת בפיגוע היא חברה יקרה מהפורום...

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י EC;1784839:
תנסי באתר ללחוץ על הלוגו שלה למעלה בימין תקבלי את זה.

:eek::eek::eek::eek: ימח שמם וזכרם!

תמים

משתמש פעיל
האתר עדיין פרוץ?
נכנסתי עכשיו ודפדפתי בו, הוא ממש לא פרוץ.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
האתר תוקן.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
איך רוכשים את המדריך שלה ל-כוח?

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא נראה לי שמתאים עכשיו לרכוש את המדריך.... כדאי להמתין קצת עם זה...

נעמה הי"ד היתה אישה יקרה מאוד.
כמו שהיתה דעתנית, חכמה ומוכשרת כך היתה עממית, נעימת הליכות, צנועה ואצילית וטובת לב באופן מיוחד.

יהא זכר הקדושים ברוך ויהיו מליצי יושר עלינו.

נס ופלא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כולנו רוצים להרגיש ביטחון ויציבות בעיר ירושלים ובארץ כולה.
אין מקום בארץ שניתן לאמר כאן הכי בטוח. וכל כך למה?
"אם ה' לא ישמור עיר שוא שקד שומר"
והנה קיבלנו הוכחה גדולה לצערינו.
בעיר ירושלים פרוסים חיילים לרוב בעיר העתיקה בפרט. ובכל זאת קרה מה שקרה.
אין זאת כי אם העובדא המצערת שה' לא שומר. וכל השומרים עם כלי הנשק שלהם לא יכולים לשמור עלינו.
למה ה' לא שומר עלינו?
יש הסתר פנים.
אבל אפשר להרים את ההסתר הזה. ובדינו הדבר!
והדברים כתובים באופן מפורש בתורה : "כי יהוה אלהיך מתהלך בקרב מחנך להצילך ולתת איביך לפניך והיה מחניך קדוש, ולא יראה בך ערות דבר ושב מאחריך"
אם לא יראה בנו ערות דבר הוא ישמור עלינו.
רוצים שמירה? היו צנועים!

הבה נהיה כולנו מחנה קדוש!
בהנהגה לזולת בכבוד ובנועם!
בצניעות הדיבור וצניעות הלבוש.

וה' ישוב וישמור עלינו! אמן!

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
על האסון שמעתי כבר לפני מס' ימים והוא קשה להכלה, מיד לאחר ששמעתי על הזוועה לקחתי ספר תהילים, והמילים שהופיעו מיד היו: "זעקתי מנה(ע)מת ליבי"
.....
ה' יקום דמם

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בלתי אפשרי להכיל את מימדי האסון הנוראי הזה.

מאז שזה קרה אני לא מצליחה לחזור לעצמי,
מעמידה מכונות ובוכה על נעמה שלא מכבסת עוד את בגדיהם הקטנטנים של ילדיה אחרי שבעת ימי החג ובכלל.

אורזת את הקישוטים ונזכרת בסוכה המיותמת שכנראה נרטבת כעת בדמעות העננים והמלאכים מהשמיים.

מכינה את בגדי ילדיי ותיקיהם ליום הלימודים הראשון אחרי החופשה הזו ולא מפסיקה לדמוע על ילדיה היתומים כ"כ שנקרעו מהוריהם בצורה אכזרית ונאלחת שכזאת, על העולל שנגמל בעל כורחו בפתאומיות כואבת כ"כ, ועל הקטנטן בן סך הכל 4 ששמע בשבת סיפור על קנגרו שהיה עצוב והתנחם בכיס של אמא, ואז שאל: "ואם אמא מתה?..." (ע"פ ריאיון עם אמו של איתם הי"ד) שלא לדבר על הגדולים יותר שהבינו יותר מדי וראו מראות שגם בני 80 אינם אמורים לראות. הלב האנושי לא מסוגל להכיל טרגדיה שכזו.

וכל זה לובש צורה אחרת ונצבע בצבע אדום עז כשמדובר בדמות מיוחדת ומוכרת כ"כ. דמות שכל כולה טוב, ענווה, צניעות, עזרה והתחשבות בכל אחד ובכל מצב.

נעמה היקרה ובעלה הגאון, שפחות מ-200 שעות לפני האירוע המצמרר שייחרט לעד בלבבות, התפללו ובכו יחד עם כולנו -

מי יחיה ומי ימות...
מי באש ומי בחיה...
ומי באש חיה...

נוחו בשלום על משכבכם, היו מליצי יושר על ילדיכם וגם עלינו, ושהעולות התמימות האלו יקרבו לנו את המשיח במהרה בימינו.

high

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מוישי הלר;1784365:
מנקודת מבטו של גרפיקאי, אני מנסה לדמיין איפה היא עצרה את שטף העבודה.
אי שם בין סגירה אחרונה של קובץ אילוס' ותיקון אחרון של הלקוח, אישור סופי לקראת שליחה לעיתון, "לא נורא" היא אומרת, "זה במילא לעיתון של אחרי החג, אגיע למשרד באסרו חג אתקן את הדרוש תיקון ואשלח". רגע נעמה, "רק תראי שהקובץ יהיה במידות הנכונות לעיתון", "בארורררר" עונה לה נעמה, הכל בסדר. בואי נדבר אחרי החג.
וכך נעמה מסיימת את העבודה דקות לפני פרוס חג הסוכות, הקבצים עדיין פתוחים על המסך, וישנם קבצים שאפילו לא נשמרו, המסך כבה לאחר שהיה של שעות ספורות, וכעבור מספר ימים המסך יורד לגמרי. נעמה לא תחזור למשרד, לא תחזור ללקוחות.

נכתב ע"י יצירתית;1784609:
זה לא נתפס...
כל השבת חשבתי עליהם, על ילדיהם שמשארו ללא אב ואם...

המקרה הזה ממש עורר בי מחשבות... אנו נמצאים כל הזמן במירוץ מקצועי, ללמוד, להתקדם, להשתדרג, להתמקצע, אך צריך לזכור שאחרי מע"ש שנה (שנזכה כולנו...) מגיעים למעלה ושם מעניין מה עשינו עם המתנות והכישרונות שקיבלנו משמים, כמה מעשים טובים עשינו, וכמה עזרנו ותרמנו איתם לזולת.

הזדהיתי מאד. יש לי מחשבות דומות, וערב רב של תחושות קשות (מופרכות וחסרות בסיס) בגלל תחום העיסוק של הקדושה הי"ד.
קשה לחזור לעבודה, דחיתי הכל לשבוע הבא.
מעניין אותי אם גם אחרים חשים כך, או שזו רגישות מוגזמת (אציין שהכרתי את נעמה הי"ד רק על גבי הפורום ומהתכתבות ח"פ במייל)

.sima d

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יואו כמה שאני מזדהה, לא מצליחה להתאושש מזה אני כל הזמן "רואה" את דמותה בעיניים (וגם אני כמו רבים כאן הכרתי אותה "רק" דרך האתר) איך בשיא פריחתה היא נעלמה לנו כך מהאופק, בצורה אכזרית שכזו.
קשה. קשה מאד לחזור לשגרה, ולתפקד כרגיל, חייבים לעשות משהו, להשתנות!!!
ד' יקום דמם.
ויה"ר שיהיה לילדיה אך ורק טוב, שלא ידעו עוד צער ונזכה במהרה ממש לביאת משיח צדקנו!

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני חושבת שזו לא הגזמה. בקושי עבר שבוע והאסון הטראגי הוא מחריד בכל קנה מידה.

גם אני לא הכרתי אותה אישית מלבד הפורום והתכתבות פעמיים-שלוש במייל בעקבות דיון מסויים שהתעורר כאן בזמנו (פעםםםם..), אבל כמו שכתבתי באריכות לעיל - אני נזכרת בה כמעט בכל פעולה שאני עושה, שיחות עם לקוחות - היא כבר לא "תזכה" לקיים, טיול בחוץ, לקיחת ילדים מהגן/מטפלת וכו'...

לא מצליחה שלא לדמיין את פניה הנדהמות כשזה התחיל ומה עבר בראשה בשניונת הזו.

בקיצור, אני בטוחה שזה אסון שנגע בלב כולם בעוצמות גבוהות. מה שצריך זה לזכור שהכל משמיים, לכל כדור יש כתובת ולנסות ללכת בדרכיה הנעימות כשמה. "והחי יתן אל ליבו" אנחנו ממשיכים לחיות וחובה עלינו לקחת ממנה מסרים, ויש הרבה.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי נשארה פינה בלב לנעמה, קשה לי לחשוב על זוטות.
השארתי לי מזכרת ממנה באתר. מאוד קשה לי להסיר.

המדהים ביותר הוא שכולם מרגישות קשורות ומכירות וכל אחת ואחת מרגישה שהיא היתה (כמעט) רק שלה. .... .... וזה לא מובן מאליו!

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נעמה היקרה.
הייתי (ועדיין) מזועזעת ביותר. ביותר!
אמנם צרות אחרונות משכיחות את הראשונות לצערנו. אבל עדיין האסון הזה לא נקלט.
עבדתי איתה לפני שנה בדיוק. עבדנו יחד על פרוספקט למוזיאון מגדל דוד. (היא עיצבה, אני איירתי את הדמות)
אני ממש שומעת את קולה מתנגן באזני, איך שאמרה לי שהילד (הגדול) כל כך מתוק וממש דומה לבן הגדול שלה... בר...........
היא גם עזרה לי בהזדמנויות שונות. ואני מקוראי הספר "ל-כוח"
יומיים אחרי ששמעתי את הבשורה לא הצלחתי לתפקד. בכלל.
לא להתרכז לא לעבוד. כלום.
שומעים על פיגועים בשומרון. וזה מאוד עצוב. אבל דווקא נעמה? שהכרתי? המוכשרת, המוצלחת, האלופה והמפורסמת. העדינה והנעימה.
שלא לדבר על נסיבות הטראגיות של האירוע.
זה עורר אותי מאוד מאוד לחשבון נפש עמוק על החיים ומשמעותם ושבריריותם. שיהיה לעילי נשמתה.

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pinati;1790549:
גם לי נשארה פינה בלב לנעמה, קשה לי לחשוב על זוטות.
השארתי לי מזכרת ממנה באתר. מאוד קשה לי להסיר.

המדהים ביותר הוא שכולם מרגישות קשורות ומכירות וכל אחת ואחת מרגישה שהיא היתה (כמעט) רק שלה. .... .... וזה לא מובן מאליו!

פינתי, בלבלת פה את נעמה ז"ל עם חברת פורום אחרת שתבדל לחיים טובים.
גם נעמה ז"ל הדפיסה אצלך אבל היא הייתה בעלת "סטודיו המעבדה" ולא "מוגז עדין"

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י yosher2005;1800262:

יש שם 2 תמונות, אחת של המעבדה.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י yosher2005;1800262:

כנראה לא הסתכלת עד הסוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה