דרוש מידע בעלי תעודת בגרות

מירי456

משתמש מקצוען
יש לכם תעודת בגרות?
השתמשתם בה פעם?
מתי וכמה?
והאם התעניינו גם בציונים שקיבלתם או שהספיקה רק ההצהרה כי יש לכם תעודת בגרות

תודה על כל תשובה

שיחה

משתמש רשום
תלוי בשביל מה. ללימודי תואר (לדוג' במבח"ר) - ציון הקבלה מתקבל משקלול של ציון הפסיכומטרי וציוני תעודת הבגרות. אם כי ברור שיש משקל רב יותר לציון הפסיכומטרי.

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הם לא שואלים,
במקום העבודה שלי לא שאלו מילה בנושא. (חברת ביטוח ופנסיה הגדולה בישראל)

ניסיון בתחום או ניסיון בתחום דומה שווה יותר מתואר היום.
מעסיק יעדיף לקבל גם מישהי בלי תואר אבל עם ניסיון מאשר מישהי חדשה עם תואר בלי ניסיון..
זה פשוט, שימי את עצמך במקומו, הוא רוצה עבודה מקצועית ומתקתקת לא ציונים ומבחנים ואם אפשר על הדרך גם כמה שפחות להדריך וללמד עובדת חדשה.
זו דעתי מניסיוני, יתכן ואחרים יגידו אחרת.

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בל נשכח שלרכוש ידע והשכלה זה דבר חשוב בפני עצמו, בכלל לחיים, ללא קשר למקום העבודה.

- אין לי עניין לגבות (בהודעה שכתבתי) דרך כלשהי להימנע מלימודים לבגרויות, אני חושבת שזה לא חכם, ולא נכון לעשות זאת.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לומדת תואר שני ואין לי תעודת בגרות.
האם אני בוגרת? לא בטוחה:p
אולי זאת הסיבה:cool:
מעולה לא ביקשו ממני תעודת בגרות.
רחלי

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לומדת תואר שני ואין לי תעודת בגרות.
האם אני בוגרת? לא בטוחה:p
אולי זאת הסיבה:cool:
מעולה לא ביקשו ממני תעודת בגרות.
רחלי
או שזה באוניברסיטה הפתוחה, או שעשית מכינה קדם אקדמית שזה בעצם סוג של השלמת בגרות.

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
יש לי תעודת בגרות מלאה, ו
בחיים שלי לא בקשו רק בדקו בקורות חיים שלי אם עשיתי בגרות מלאה...
ואגב- זה היה בכל מיני עבודות החל מאיטק ומזכירות עד לגננות וחנ"מ...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תעודת בגרות אינה משמשת לשם קבלה לעבודה. אלא כתנאי לקבלה ללימודים אקדמאיים. ומי שאין לו נזקק להשלמה או מכינה.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לתעודת הבגרות יש משמעות בעבודות, כשזה במשרדים ממשלתיים, ויתכן שלא בכולם.

יש לי כמה תלמידה לשעבר קרובות לגיל 30, ואחרי גיל 30, שעובדות במשרדים ממשלתיים, ובאו להשלים בגרות, בגלל שהן רוצות להתקדם בדרגה, ולא מאפשרים להן עד שתצגנה תעודת בגרות.

ובכלל, הן לא יכולות לגשת למכרזים על עבודות, ללא תעודת בגרות.

רק שנדמה לי, שמי שסיימה סמינר, על תיכוני, נחשב שיש לה תעודת בגרות, למרות שנבחנה רק במבחני חוץ.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

קרמלה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אגב.
איך אני מקבלת את התעודה שלי
את הטכנולוגית יש לי...אגב רשום שם ברור את הציונים.. כאילו מי שמבקש אותו רואה את הציון
אבל את הבגרות לא קיבלתי:(
זה עובר דרך הסמינר?או יש אפשרות לבקש ישר ממשרד החינוך?

סמינר דוד

משתמש מקצוען
תעודת בגרות מגיעה לסמינר.

אם אין אותה לסמינר, ולא משנה מה הסיבה, הסמינר יכול לבקש שוב תעודה, ומשרד החינוך ינפיק חדשה.

וכן, יש אפשרות לפנות למשרד החינוך, אלא שרק במקרים מסויימים הוא יתן למסיימים תעודות.
בשנים האחרונות ממש לא כולן לומדות גם הוראה.

השאלה שלי לא היתה בתמיהה, אני יודעת שהיום קיימות הרבה אפשרויות של מקצוע בלבד. וזו היתה השאלה, האם הדברים שנאמרו, כוונו למי שלומדת מקצוע בלבד.

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
לי יש, לא השתמשתי בה

הבת של ה'

משתמש חדש
איך אני מחשבת את הבגרויות שלי אם יש לי מספיק?
ואיך אני מוציאה תעודות בגרות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה