דרוש מידע בעיות בקבלת קוד טלפוני לאימות דו שלבי

שלמותת ....

משתמש רשום
תגידו?! איך אני כותבת פורומים בדף הראשי אני חייבת לשאול משהו ואני לא יודעת איך כותבים שם ....רק בתוך יענו רק להגיב אני מצליחה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
תגידו?! איך אני כותבת פורומים בדף הראשי אני חייבת לשאול משהו ואני לא יודעת איך כותבים שם ....רק בתוך יענו רק להגיב אני מצליחה

משתמש חדש

הפורומים הפופולריים של איש את רעהו והמסתעף (הפסקת אוכל, רפואה, על המחיה, תחבורה, נדל"ן ועוד) פתוחים לצפייה וכתיבה לכלל המשתמשים.
למצטרפים חדשים לאתר יש הגבלת כתיבה בחודש הראשון.

רק רבינו

משתמש פעיל
אולי מישהו יודע אם יש דרך לקבל למספר הכשר סמס אפילו חד פעמי, או איזה דרך ליצור קשר עם גוגל שישלחו לי שיחה קולית

שלום וברכה
גם אני נתקל בבעיה הזאת, החשבון שלי חסום מאותה סיבה. אגב דיברתי עם שרות לקוחות של גוגל ואין להם פתרון באופן עקרוני לאפשרות שלמישהו נחסם החשבון. אין להם יכולת טכנית להיכנס לחשבונות ו/או לשנות הגדרות. מישהו יודע כמה זה "לנסות בעוד מספר שעות"? (אגב, אני בגולן טלקום וייתכן שזה בגלל החברה, דיברתי איתם והם אמרו שזה מסתדר. אבל אני לא בטוח שהם הבינו מה אני רוצה. אמרו שעושים ריענון לסים....).

בדקתי את הנושא של אימות דו שלבי, מכיוון שגם אני לא הצלחתי להיכנס לחשבון שלי.
שאלתי כמה חנויות טלפונים והם אמרו שהם נתקלו עם הבעיה הזאת, מעוד לקוחות.
הם טענו שלפני כחצי שנה/שנה, גוגל הפסיקה לשלוח קודים בשיחת טלפון, במסגרת אימות דו שלבי.
ניסיתי גם לעבור לסלקום (הייתי קודם בגולן), אבל זה לא עזר.
בסוף, ניסיתי בכל מיני סוגים של דפדפן ובאחד מהם, זה נפתח לי. ככל הנראה בדפדפן של מיקרוסופט, שם הייתי מחובר....

עצתי היא, לחשוב פעמיים אם להשתמש באימות דו שלבי (לבעלי טלפון כשר).
ולמי שנתקע, לנסות בכל הדפדפנים שיש לו במחשב, אולי אחד מהם ייפתח....

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
בדקתי את הנושא של אימות דו שלבי, מכיוון שגם אני לא הצלחתי להיכנס לחשבון שלי.
שאלתי כמה חנויות טלפונים והם אמרו שהם נתקלו עם הבעיה הזאת, מעוד לקוחות.
הם טענו שלפני כחצי שנה/שנה, גוגל הפסיקה לשלוח קודים בשיחת טלפון, במסגרת אימות דו שלבי.
ניסיתי גם לעבור לסלקום (הייתי קודם בגולן), אבל זה לא עזר.
בסוף, ניסיתי בכל מיני סוגים של דפדפן ובאחד מהם, זה נפתח לי. ככל הנראה בדפדפן של מיקרוסופט, שם הייתי מחובר....

עצתי היא, לחשוב פעמיים אם להשתמש באימות דו שלבי (לבעלי טלפון כשר).
ולמי שנתקע, לנסות בכל הדפדפנים שיש לו במחשב, אולי אחד מהם ייפתח...
באמת הרבה אנשים נתקעו עם האימות דו שלבי בגלל שגוגל לא שולחת את האימות בשיחה קולית לכן זה באמת לא מומלץ מי שחייב את זה או שכבר יש לו ונתקע ההמלצה היא לנייד לגולן ולהכניס את הסים לC2 (עדיף לא כשר אורגינל) ואז מקבלים SMS מגוגל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה