בעיה מוזרה, כונן מתנתק לי

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם המחשב שלי דולק הרבה זמן אחד הכוננים שלי נעלם, המחשב לא מזהה אותו
הפעלה מחדש מסדרת את הענין.
יש למשהו רעיון מדוע זה קורה ואיך למנוע את זה?
יש לציין שהוא היה בעבר כונן חיצוני של 2 טרה , המארז שלו נשבר אז פשוט חיברתי אותו בתוך המחשב.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בדקתי את החיבור, הוא נראה בסדר, נסיתי גם להחליף לו כבל (לא יודעת איך קוראים לזה עם 4 פינים)
כונן של WD נפח 2 טרה, (אני מכוונה שמצאתי את ההגדרות הנכונות ATAPLIHAS124D ATA)

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אולי זה הגדרות חסכון בחשמל?
תבדקי זאת בהגדרות צריכת חשמל בלוח הבקרה.
יש שם איזה הגדרה של כיבוי דיסקים קשיחים לאחר חוסר פעילות.

mishu

משתמש רשום
אצלי יש בעיה מוזרה יותר, לא הצלחתי לפענח, יש זמנים שהמחשב לא מזהה את הכונן דיסקים של הצריבה, בשום מקום שהוא, ויש זמנים שעובד מצוין!
במה תלוי?
אין לי מושג!

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תנסי להחליף מקום על הלוח אם בחיבור.
בכל מקרה יש מצב שההארדיסק פגום, ויש מצב שהלוח אם פגום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה