כללי בעיה בסגירה לדפוס

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
חיפשתי באשכולות קודמים אבל לא הצלחתי לפתור את הבעיה
סגרתי קובץ לדפוס והוא מיצא לי עם ריבוע לבן תחת האוביקטים
ניסיתי ליצא לאקרובט 4 וכן דרך הדיסטילר אבל ולא פתר את הבעיה
נסו להדפיס את הקובץ לדוגמא הבעיה היא בלוגו בצד - זכור ושמור.

כמובן שמסתבכים תמיד ברגע האחרון אז אשמח אם תחכימו אותי בזריזות

קבצים מצורפים

• נסיון.pdf
    KB 108.8 · צפיות: 14

שר>ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ניסיתי לפתוח את הקובץ ב AI ולפרק כמה 'גרופים' ואפשר לראות שיש שם איזשהוא ריבוע לא מזוהה (אפשר להעזר ב CTRL+Y) מצ"ב דוגמא, יתכן שאם תורידי אותו זה יעזור לך

קבצים מצורפים

• 123.jpg
    KB 40.8 · צפיות: 3

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הבעיה נובעת מכך שיש את אפקט הצל שהוא לא וקטורי וכשהוא "בא במגע" עם אלמנט וקטורי שנמצא תחתיו זה עושה בעיות כמו שתיארת, כי בייצוא לאקרובט 4 זה מבצע שיטוח לרקע הוקטורי שנמצא מתחת לאובייקטים ה"מרוסטרים" והופך את האיזורים האלה לביטמאפ ולכן נוצר שוני בגוון בין החלק האפור שנשאר וקטורי לבין החלק שהפך לביטמאפ וזה יוצר הריבועים שאת מתארת...

עכשיו לכמה אופציות לפיתרון:

נסי לייצא לאקרובט 4, לאחר מכן לפתוח באקרובט פרו, לייצא ממנו לEPS ולדסטל שוב (עם הגדרה לאקרובט 4 כמובן...)

אם לא ילך, נסי לבצע שוב את התהליך אך הפעם עם סגירה לאקרובט 6 ומעלה.

אם גם זה לא ילך, תהיי חייבת לאחד את כל הפס האפור יחד עם הצל של הכיתוב והפמוטות לביטמאפ אחד ואז זה יעלם בטוח :)

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה לכל מי שטרח בנסיון לעזור.
אני חושבת שהריבוע שקיים באלוסטרייטור הוא הריבוע של ההצללה.
מקוצר זמן עשיתי כמובן את האופציה האחרונה...
אבל אני אבדוק את 2 האופציות שהבאתם לי כדי לדעת לפעם הבאה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה