בעיה בהתקנת אפקטים של הוליווד

• פותח הנושא clip
  • פורסם בתאריך

clip

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
התקנתי ע"פ הוראות שניתנו בעבר, ו... ברשימת המעברים הוא מופיע אבל כשאני לוחצת על custem מתקבלת הערה שהקוד לא מתאים ל-id של המחשב משהו כזה וכן במקום שיש את המעבר בין הקטעים מופיע על מרכז המסך הלוגו של פינקל -p אדום עזרתכם חשובה לי! תודה מראש

clip

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אין לאף אחד פתרון?

clip

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לא, אפשר לקבל הוראות כיצד?
תודה על התגובה

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכנסים לאתר של פינקל וקונים את הסריאל בכמה מאות דולרים

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
מה הסיריאל שלך? ומה הmachine id שהוא רושם?

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
בסה"כ חסר לה את הקוד, זה לא יעזור שתתקין שוב, היא צריכה לרשום את הקוד וגמרנו.....

clip

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שלחתי לך מייל תודה

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אם תכתבי לי את הקודים שביקשתי, אכתוב לך את הקוד החסר לך, רק תשלימי אותו בשורה המתאימה של entri keycode והכל יהיה בסדר.......

clip

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה על המאמץ לעזור, אבל חוששני שאני קצת אקשה עליך - איפה מופיעים לי הקודים הנ"ל? סליחה על הבורות.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
כשאת לוחצת על entri keycode נפתח לך חלון ובו אמור להיות רשום לך שתי מספרים אחד הסיריאל והשני machine id .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה