בנק הפועלים מבטל הטבת חשבון סטודנט לחשבון מעל חמש שנים

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לנו 2 חשבונות ללא עמלות (מעל 15 שנה). כל שנה אני מודיעה להם או חשבון ללא עמלות או שאנו עוברים בנק. נקודה.
מאשרים לי לשנה, לוקח לי לכתוב את המכתב פחות מדקה.
אני גם מראה להם פרסומים של בנקים שנותנים עו"ש ללא עמלות.

(לפחות כאן השיטה מצליחה, בעמלות של כרטיסי האשראי עם ההטבות לשנה וכו', לא הצלחתי לבטל העמלה, ורק בעמל רב הצלחתי לבטל את הכרטיסים..)

yosy

משתמש פעיל
בפועךלים?

כי ביקשתי מהם לעבור לעוש בלי עמלות ואמרו לי שיש אופציה שיעלה 'רק' סכום מסוים בחודש. אולי 12 שח?
בינתיים עולה לי כ50-60 לחודש!
ואין לי כח להעביר מהם את כל ההו"ק. חבל.
פתחתי במקביל בפאגי חשבון ירוק. אולי בעתיד נעביר את ההוק אליהם, ונתפטר מהעמלות הללו.
היום בכל ניוד חשבון בנק כל ההו"ק עוברות אוטומטי

תות

משתמש פעיל
שפתחנו את החשבון הם אמרו לנו שיותר שווה לנו חשבון של פטור מעמלות עקב הכנסה
מאשר פטור של אברך
לא זוכרת למה
תכלס זה מה שעשינו
ואכן כל העוש חינם (פתחנו לפני שנה)
מאיזה סכום משכורת?
האם זה אפשרי לבצע על חשבון קיים?
אשמח לכל מידע.
שעוברים בנק, הבנק צריך לטפל ולהעביר בעצמו את כל ההו"ק
בטוח?
בשביל לעבור בנק- מה זה דורש ממני?רק לשנות אצל המעסיק את הפרטי חשבון לקבלת משכורת? מה עוד?

יש לנו 2 חשבונות ללא עמלות (מעל 15 שנה). כל שנה אני מודיעה להם או חשבון ללא עמלות או שאנו עוברים בנק. נקודה.

(לפחות כאן השיטה מצליחה, בעמלות של כרטיסי האשראי עם ההטבות לשנה וכו', לא הצלחתי לבטל העמלה, ורק בעמל רב הצלחתי לבטל את הכרטיסים..)
באיזה בנק זה עובד?
כי ביקשתי לבטל פעם דמי כרטיס לכרטיס אשראי בנקאי והם לא הסכימו. רצו לבטל לי את הכרטיס בשמחה כפי שאיימתי...

מיסיס שרה

משתמש רשום
בטוח?
בשביל לעבור בנק- מה זה דורש ממני?רק לשנות אצל המעסיק את הפרטי חשבון לקבלת משכורת? מה עוד?
צריך גם לפנות לכל מי שגובה ממך בהו"ק בנקאית (כולל לחברות האשראי של כרטיסי האשראי החיצוניים) ולעדכן אותם בשינוי, הרבה פעמים יבקשו ממך שתשלח להם אישור על הקמת הרשאה בחשבון החדש.

yosy

משתמש פעיל
צריך גם לפנות לכל מי שגובה ממך בהו"ק בנקאית (כולל לחברות האשראי של כרטיסי האשראי החיצוניים) ולעדכן אותם בשינוי, הרבה פעמים יבקשו ממך שתשלח להם אישור על הקמת הרשאה בחשבון החדש.
לא נכון
אחרי הרפורמה הכל עובר אוטומטית

זמני בעולם

משתמש מקצוען
בלת"ק בעומק.
החיסרון בלעבור בנק לבנק שאין סניף באזור מגוריך הוא הפקדת מזומן, בנק קרוב הוי אומר שאפשר להפקיד מזומן בכספומט אבל אם הבנק לא שלך (אם הבנק שלך אתה לא צריך להפקיד בדר"כ.....) אין לך את האפשרות הזו.

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מאיזה סכום משכורת?
האם זה אפשרי לבצע על חשבון קיים?
אשמח לכל מידע.

בטוח?

באיזה בנק זה עובד?
כי ביקשתי לבטל פעם דמי כרטיס לכרטיס אשראי בנקאי והם לא הסכימו. רצו לבטל לי את הכרטיס בשמחה כפי שאיימתי...
זה בדיוק מה שכתבתי, עמלות לכרטיס היום יותר קשה לבטל מעמלות בעו"ש
אגב אני בפועלים

בבנק הפועלים?
ואם כן איך עושים את זה אפשר בטלפון או רק מכתב?

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בבנק הפועלים?
ואם כן איך עושים את זה אפשר בטלפון או רק מכתב?
תחפשי בגוגל בנק שנותן לך ללא עמלות עו"ש. תצלמי מסך, תעלי פניה באתר שלהם, תוסיפי קישור ותמונה. זה מה שעשיתי, וכתבתי להם שאני שוקלת לעבור כי בנק... מציעה לי ללא עמלות. מחדשים לי כל שנה ללא עמלות עו"ש

shani123

משתמש מקצוען
תחפשי בגוגל בנק שנותן לך ללא עמלות עו"ש. תצלמי מסך, תעלי פניה באתר שלהם, תוסיפי קישור ותמונה. זה מה שעשיתי, וכתבתי להם שאני שוקלת לעבור כי בנק... מציעה לי ללא עמלות. מחדשים לי כל שנה ללא עמלות עו"ש
כבר 15 שנה שאת מחדשת את ה"ללא עמלות"? בבנק הפועלים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה